Головна » Для відпочинку » Це цікаво » ЄС пропонує 9-місячне обмеження дії вакцини від Covid для подорожей
Це цікаво

ЄС пропонує 9-місячне обмеження дії вакцини від Covid для подорожей

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Європейський Союз рекомендує 9-місячний термін дії щеплень від Covid-19 для подорожей до блоку та всередині нього, а також пропонує надавати пріоритет вакцинованим мандрівникам.

Європейська комісія пропонує, щоб країни-члени продовжували вітати всіх мандрівників, які отримали щеплення, схвалені блоком, згідно з документом, ознайомленим з Bloomberg. Він також закликав країни знову відкритися з 10 січня для всіх тих, хто використовував вакцини, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я. 

Комісар ЄС з питань юстиції Дідьє Рейндерс оголосив у четвер про нову внутрішню систему поїздок до ЄС, що базується більше на вакцинації або одужанні осіб, ніж на кількості випадків у країнах, з яких вони прибувають. Окреме оголошення про правила зовнішніх подорожей заплановано на пізній четвер.

Запропоновані оновлення вводять новий термін дії щеплень від Covid, уточнюючи, що прискорювачі знадобляться після 9-місячного періоду. Але ЄС заявив, що не готовий запропонувати термін дії сертифікатів, виданих на основі прискорюваних введень.

Комісія також пропонує розширити свої правила щодо цифрового сертифіката ЄС після наступного літа, сказав Рейндерс.

Уряди ЄС наполягають на тому, щоб блок згладив відмінності в правилах, щоб допомогти захистити можливість подорожувати після того, як уряди застосували різні підходи до того, як довго повинні тривати вакцинація та як керувати повторними щепленнями. Комісія пропонує рекомендації, які можуть бути реалізовані країнами-членами.

Акції європейських авіакомпаній зросли, компенсуючи листопадове зниження на 8,2% індексу Bloomberg EMEA Airlines Index до середи. Ryanair Holdings Plc, найбільший лоукостер в Європі, зріс на 1,1%, тоді як британський конкурент EasyJet Plc, франко-голландський авіаперевізник Air France-KLM і Deutsche Lufthansa AG також подорожчали.

 

Bloomberg


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X