Головна » Бухгалтеру » Кадровий облік » Чи виплачується зарплата під час карантину на підприємстві?
Кадровий облік

Чи виплачується зарплата під час карантину на підприємстві?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

З 12 березня в Україні запроваджується 3-тижневий карантин, під час якого будуть закриті всі навчальні заклади — дитсадки, школи тощо, та впроваджені інші заходи безпеки. На підприємства та установи карантин не розповсюджується, проте працівники вже задаються питанням, як буде оплачуватись праця, якщо карантин буде запроваджено.

Відповідні роз’яснення містяться у листі Мінсоцполітики від 29.04.2016 р. № 245/13/116-16.

Відповідно до пункту 31 статті 25 Закону України «Про відпустки» в обов’язковому порядку на період оголошення на відповідній території карантину надається відпустка без збереження заробітної плати.

Водночас роботодавці за рахунок власних коштів і в межах своїх повноважень мають право установлювати додаткові трудові і соціально-побутові пільги для працівників, в тому числі інші види оплачуваних відпусток або відпусток більшої тривалості, ніж встановлено законодавством, на умовах, визначених у колективному договорі, що передбачено статтею 91 КЗпП та статтею 69 Господарського кодексу.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Робочий час та час відпочинку водіїв

Наша розсилка

Події

вересень, 2020

X