Головна » Бухгалтеру » Софт » Cтворена юристами для юристів НОВА! система пошуку та аналізу судової практики
Софт Юридичні консультації

Cтворена юристами для юристів НОВА! система пошуку та аналізу судової практики

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Cтворена юристами для юристів система пошуку та аналізу судової практики

Аналіз статистичних даних у візуальній формі допомагає одразу зрозуміти тенденції та значно скорочує час на пошук потрібної інформації

Всі необхідні інструменти зібрано в одному місці.

Системапошуку PravoSud забезпечує швидкий та точний пошук судової практики. Більше немає необхідності переглядати безліч непотрібних документів. Отримуйте лише корисну інформацію.

З PravoSud немає необхідності витрачати час на безліч вікон та закладок на екрані.

З системою ви можете:

  • шукати та досліджувати судову практику
  • перевірити контрагента чи учасника судового процесу
  • здійснювати цілодобовий моніторинг за появою нової інформації в реєстрах

Не лише пошук, а й аналіз даних

PravoSud допомогає зрозуміти те, що зазвичай сховано серед мільйонів даних. Ми візуалізуємо інформацію. Дізнайтеся, як складається практика по тому чи іншому судді.

Зробіть свою юридичну практику ефективнішою та продуктивнішою за допомогою юридичного додатку PravoSud

Користування системою PravoSud наразі повністю безкоштовне. Всі сервіси доступні без будь-яких обмежень. Водночас, наприкінці червня 2019 року планується запровадження плати за використання у вигляді підписки. Про початок дії платної версії, а також про відповідну вартість, всім користувачам буде повідомлено заздалегідь.

З моменту запуску доступні судові рішення, починаючи з 2017 року. Але вже до кінця травня 2019 року обсяг документів сягатиме 2015-2019 років і буде постійно зростати.

В роботі системи використовуються відкриті дані, отримані з Єдиного порталу відкритих даних, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиного державного реєстру судових рішень, Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, Єдиного реєстру боржників, Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення та порталу “Судова влада України”.

Для використання системи PravoSud відсутні будь-які спеціальні умови. Користувачу необхідно лише мати підключення до мережі Інтернет.

Веб-додаток адаптовано для застосування на мобільних пристроях. Окремий мобільний додаток PravoSud буде доступний найближчим часом.

В системі існує форма зворотного зв’язку для повідомлень технічного характеру. З усіх інших питань ви можете написати нам на info@pravosud.com.ua

 Для продуктивного використання Системи пошуку PravoSud ознайомтеся  з інструкцією користувача

Технології не стоять на місці! Крім того, постіний попит на електнонні послуги стимулює їх розвиток. Тож чим більше користувачів у подібних пошукових системах, тим ви допомагаєте зробити їх краще та надихаєте розробників на створення все нових і нових систем, програм, додатків…

20 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X