Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Декларуйте доходи! Банки надають інформацію фіскальній службі
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Декларуйте доходи! Банки надають інформацію фіскальній службі

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Ми вже повідомляли, що ДФС ще влітку направила банкам вимогу надати інформацію по усіх фізособах, що мають відкриті рахунки. Тепер заклики лунають вже з погрозами та прикладами покарань!

На сьогоднішній день органи ДФС та банківські установи тісно співпрацюють у порядку обміну інформацією щодо банківських рахунків фізичних осіб.

Так, фахівцями управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС області отримано податкову інформацію стосовно самозайнятої особи, яка здійснювала господарську діяльність у 2017 році у сфері торгівлі.

В установах банку жінкою-підприємцем було відкрито розрахункові рахунки як на самозайняту особу, так і карткові  на фізичну особу.

Під час здійснення господарської діяльності вона отримувала грошові кошти за реалізований товар на карткові рахунки відкриті як на фізичну особу. Суми яких, в свою чергу, не декларувала, податки з них не сплачувала.

У ході проведення документальної перевірки було встановлено отримання доходу від здійснення господарської діяльності за 2017р. у сумі понад 9,2млн.грн., які надійшли на карткові рахунки фізичної особи.

За результатами вжиття контрольно-перевірочних заходів вказаній особі донараховано податків та зборів понад 2,7 млн.грн.

Фіскальна служба закликає громадян декларувати усі отримані доходи в повному обсязі та сплачувати з них податки. 

ДФС

17 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X