Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Дія : послуги з оформлення та перерахунку пенсії
Ініціативи законотворців

Дія : послуги з оформлення та перерахунку пенсії

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Ще більше послуг ми презентували вже 29 листопада 2021 року. Долучайтеся до трансляції о 13:00, щоб першими дізнатися про цифрові новинки.

Щороку понад мільйон українців оформлюють призначення чи перерахунок пенсії. Тепер усе це можна зробити на порталі Дія. Заповнюєте анкету, завантажуєте необхідні документи та надсилаєте заявку.

Процес максимально автоматизований, щоб кожен міг це зробити. Потрібно заповнити анкету, завантажити необхідні документи та надіслати заявку — і все. Заява зроблена у формі анкети, де треба відповідати «так» чи «ні». Тепер лише декілька кліків і жодної хвилини в черзі.

Це особливо актуально в умовах пандемії. Адже онлайн-послуги допоможуть людям старшого віку запобігти зайвим ризикам захворіти в чергах.

«Для отримання цієї послуги ми максимально автоматизували процес, щоб скоротити кількість документів, полів для заповнення та час очікування. Для того, щоб оформити виплату від держави, бабусям та дідусям не треба буде ходити до держорганів, стояти в чергах. Тепер вони зможуть зробити це, не виходячи з дому, на порталі Дія . Потрібно заповнити анкету, завантажити необхідні документи та надіслати заявку – і все. В умовах пандемії ці інновації допоможуть старшим людям запобігти зайвим ризикам захворіти в чергах, а потім збережуть здоров’я чи навіть життя »,

– зазначив Михайло Федоров

 


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X