Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Google запустила в Україні платіжний сервіс Android Pay.
Це цікаво

Google запустила в Україні платіжний сервіс Android Pay.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Сьогодні, 1 листопада, після декількох місяців підготовки Google нарешті запустила в Україні платіжний сервіс Android Pay. Про це повідомляється на офіційному сайті Android Pay. Поки єдиним партнером виступає «ПриватБанк».

Головна перевага платіжного сервісу Android Pay над усіма іншими полягає в тому, що він може бути використаний на будь-якому сучасному смартфоні з ОС Android версії 4.0 і вище, який оснащений модулем NFC. Для роботи з сервісом досить встановити відповідний мобільний додаток, який вже доступний для завантаження всім бажаючим, і додати банківську карту, яка буде використовуватися для оплати різних покупок.

Однак, Android Pay, як і Apple Pay, запуску якого в Україні ще належить дочекатися, вимагає для роботи сучасні термінали з підтримкою NFC. Їх можна впізнати за характерними позначок, як на зображенні нижче.

Також, у додатку Android Pay можна додавати не тільки банківські карти, але й картки лояльності різних компаній, наприклад, мережі супермаркетів «Сільпо».

Зараз у «ПриватБанку» близько 800 000 активних клієнтів, які користуються «Приват24» на смартфонах з ОС Android версії 4.0 і вище, і у яких є NFC.

В «Ощадбанку» заявили, що близько 75% терміналів банку, встановлених в різних торгових мережах, повністю готові до використання Android Pay і оплаті карткою будь-якого банку світу.

Також відомо, що ПУМБ теж планує стати партнером сервісу Android Pay.

Залишається додати, що Android Pay – перший з трьох найбільших платіжних сервісів, який заробив в Україні. Коли в Україні будуть запущені конкуруючі Apple Pay і Samsung Pay – поки неясно. Останній мав запрацювати ще в середині поточного року, але на календарі вже листопад, а Samsung Pay в Україні поки так і не запустили. Також залишається відкритим питання безпеки таких розрахунків, особливо зважаючи на постійні хакерскі атаки, випадки котрих почастішали останнім часом на теренах нашої країни.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  5 онлайн-сервисов, которые помогут ФОПам с налогами, отчетами и не только

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X