Слишком долгая загрузка. Просто закройте это окно
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Для відпочинку » Це цікаво
Це цікаво

Google запустила в Україні платіжний сервіс Android Pay.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:3 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 1 листопада, після декількох місяців підготовки Google нарешті запустила в Україні платіжний сервіс Android Pay. Про це повідомляється на офіційному сайті Android Pay. Поки єдиним партнером виступає «ПриватБанк».

Головна перевага платіжного сервісу Android Pay над усіма іншими полягає в тому, що він може бути використаний на будь-якому сучасному смартфоні з ОС Android версії 4.0 і вище, який оснащений модулем NFC. Для роботи з сервісом досить встановити відповідний мобільний додаток, який вже доступний для завантаження всім бажаючим, і додати банківську карту, яка буде використовуватися для оплати різних покупок.

Google запустила в Україні платіжний сервіс Android Pay.

Однак, Android Pay, як і Apple Pay, запуску якого в Україні ще належить дочекатися, вимагає для роботи сучасні термінали з підтримкою NFC. Їх можна впізнати за характерними позначок, як на зображенні нижче.

Google запустила в Україні платіжний сервіс Android Pay.

 

Також, у додатку Android Pay можна додавати не тільки банківські карти, але й картки лояльності різних компаній, наприклад, мережі супермаркетів «Сільпо».

Зараз у «ПриватБанку» близько 800 000 активних клієнтів, які користуються «Приват24» на смартфонах з ОС Android версії 4.0 і вище, і у яких є NFC.

В «Ощадбанку» заявили, що близько 75% терміналів банку, встановлених в різних торгових мережах, повністю готові до використання Android Pay і оплаті карткою будь-якого банку світу.

Також відомо, що ПУМБ теж планує стати партнером сервісу Android Pay.

Залишається додати, що Android Pay - перший з трьох найбільших платіжних сервісів, який заробив в Україні. Коли в Україні будуть запущені конкуруючі Apple Pay і Samsung Pay - поки неясно. Останній мав запрацювати ще в середині поточного року, але на календарі вже листопад, а Samsung Pay в Україні поки так і не запустили. Також залишається відкритим питання безпеки таких розрахунків, особливо зважаючи на постійні хакерскі атаки, випадки котрих почастішали останнім часом на теренах нашої країни.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Події

Випадкова цитата

Ничто никогда не строится в срок и в пределах сметы

Google запустила в Україні платіжний сервіс Android Pay.

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом