Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Карантин: можна не виходити – продукти будуть доставлені
Це цікаво

Карантин: можна не виходити – продукти будуть доставлені

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

З 20 березня «Нова пошта» в тестовому режимі запускає послугу доставки продуктів харчування.

Пілотний проект запущений наразі в Дніпропетровській області. Компанія запустила послугу разом з партнерами – інтернет-магазином Rozetka і торгівельною мережею АТБ.

“З введенням карантину держава наполегливо рекомендує українцям залишатися вдома. Людям важко: всі знаходяться в умовах обмеженого пересування. Ми маємо розвинену інфраструктуру і потужну кур’єрську доставку, щоб допомогти придбати необхідні продукти. Наразі чекаємо внесення змін в законодавчі акти, після чого одразу почнемо доставляти й ліки, адже саме ця задача була нам поставлена президентом», – коментує Олександр Бульба, СЕО «Нова пошта»

Як це буде працювати?

На сайті ROZETKA можна буде в онлайн-режимі обрати набори необхідних продуктів та речей, замовлення будуть формуватися в магазинах мережі АТБ, а «Нова пошта» буде здійснювати доставку. Клієнтам доступні три набори необхідних товарів вартістю 408, 510 і 714 гривень. Вартість доставки складатиме 60-75 грн. Замовити дуже легко – зайти на сайт, обрати необхідний набір і оформити доставку. Тестовий період триватиме 3-5 днів. Якщо пілотний проект буде успішним – розповсюдимо його на всю Україну.

Крім того, «Нова пошта» з 18 березня скасовала плату за зберігання посилок клієнтів до кінця карантину (до 3.04).

 «Нова пошта» продовжує працювати і надавати послуги клієнтам у повному обсязі. Весь ланцюг нашої доставки працює – відділення, термінали, кур’єри, поштомати. Перевезення вантажу відбувається без обмежень. Також, в звичайному режимі продовжує працювати міжнародна доставка.

Усі відділення «Нової пошти» оснащені дезінфекторами, захисними масками, рукавичками. У відділеннях постійно проводиться прибирання всіх поверхонь за допомогою дезінфікуючих засобів. Ми контролюємо відстань черги і не допускаємо великого скупчення людей. Наші співробітники проходять первинний огляд і не допускаються до роботи у разі погіршення самопочуття.

НоваПошта

7 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X