Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Керівники ДПС та ДМСУ будуть змінені?
Це цікаво

Керівники ДПС та ДМСУ будуть змінені?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

 Кадрові зміни в Уряді країни, зокрема, поява і нового міністра фінансів, призведуть до подальших змін керівників в інших органах державної влади. Скоріш за все, найближчим часом, варто очікувати звільнення голови митниці Максима Нефьодова і голови Державної податкової служби Сергія Верланова. Не виключена зміна і керівництва ДМСУ. Такий прогноз  озвучив політолог Валерій Димов.

“Скоріше за все, ці люди (керівники ДМСУ і ДПС, – ред.) будуть змінені. Думаю, це буде стосуватися і Нефьодова. Але від зміни цих людей не дуже залежить вирівнювання ситуації в Україні”, – каже експерт.

При цьому, за словами Димова, заміна голів ДПС та митниці не означатиме автоматичного вирішення проблем.

“А сам Уманський (новий міністр фінансів України, – ред.), очевидно, був призначений під конкретні завдання, і у цих завданнях, очевидно, ставиться питання, ну скажімо, щодо збільшення надходжень від митниці, збільшення надходжень до бюджету в цілому. А ми знаємо, що у нас не все в порядку на митниці і з надходженнями до бюджету також. Але не всі питання залежать від цих людей”, – каже політолог, і додає, що звільнення керівників ДПС, ДФС та митниці будуть мати ще й іміджеву складову, щоб краще виглядати “в очах громадськості”.

Разом з тим, окремі ЗМІ звинувачували керівництво податкової служби у незаконних призначеннях очільників департаментів, а також у тому, що окремі “нові” податківці підозрюються у незаконному збагаченні.

 
Джерело: УНН
20 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X