Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Кидай палити – ставай на лижі… цигарки здорожчають із 2019 року
Держоргани інформують

Кидай палити – ставай на лижі… цигарки здорожчають із 2019 року

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

В Україні з 2019 року запроваджена низка нововведень у законодавстві, зокрема, у податковому. Ці зміни вступатимуть у дію поетапно. Ми продовжуємо розповідати про основні з них, які набули чинності з 1 січня.

Після внесенням змін до п.17 підрозділу 5 «Особливості справляння акцизного податку та екологічного податку» перехідних положень Податкового кодексу України, розмір ставок акцизного податку на тютюнові вироби зросли.

Так, з 1 січня 2019 року законодавством передбачено збільшення специфічних ставок акцизного податку на 20%, та ще на 9% з 1 липня.

За попередніми розрахунками, вартість однієї пачки сигарет з фільтром зросте в середньому на 5,62 грн, а з 1 липня за неї доведеться сплачувати  ще на 3,04 грн більше.

Сигарети без фільтру підвищаться у ціні відповідно на 5,52 грн та 2,98 грн за одну пачку.

Збільшення цін на сигарети продовжиться і у наступні роки, адже Україна взяла на себе зобов’язання до 2025 року поступово підвищувати акциз до рівня еквівалентного 90 євро за 1000 сигарет, як того вимагають європейські норми.

ДФС

12 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X