Слишком долгая загрузка. Просто закройте это окно
Вітаємо Вас на нашому порталі
Головна » Бухгалтеру » Консультації » Копії документів до заяви (Д 8) декларації з ПДВ зі скаргою на постачальника подаємо в паперовій формі
Консультації

Копії документів до заяви (Д 8) декларації з ПДВ зі скаргою на постачальника подаємо в паперовій формі

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Час читання:4 хвилин
Print Friendly, PDF & Email

Як платником податку на додану вартість мають подаватися скановані копії документів, що додаються до заяви зі скаргою на постачальника про відмову надати податкову накладну (порушення порядку заповнення та/або порядку реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних) (Д8)?

У відповіді фахівці головного фіскального органу відповідують, що згідно з п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ), у разі порушення продавцем/покупцем товарів/послуг порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної (далі - ЄРПН) та/або розрахунку коригування покупець/продавець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на такого продавця/покупця. Таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів, що настають за граничним терміном подання податкової декларації за звітний (податковий) період, у якому не надано податкову накладну або порушено порядок її заповнення та/або порядок реєстрації в ЄРПН. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.

Надходження такої заяви із скаргою є підставою для проведення документальної позапланової виїзної перевірки зазначеного продавця для з'ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов'язань з податку за такою операцією.

 

Форму податкової декларації з податку на додану вартість та Порядок її заповнення затверджено наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 N 966, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.10.2014 за N 1267/26044, із змінами та доповненнями (далі - Порядок N 966).

Відповідно до п. 17 розд. III Порядку N 966 у разі, зокрема, порушення постачальником порядку заповнення та/або порядку реєстрації в ЄРПН податкових накладних до декларації з податку на додану вартість (далі - ПДВ) додаються заява про відмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в ЄРПН) за формою згідно з (Д8) (додаток 8 до податкової декларації з ПДВ) та скановані копії документів, передбачених п. 201.10 ст. 201 ПКУ.

У зв'язку з тим, що на сьогодні не реалізовано технічну можливість процедури подання в електронній формі разом з податковою декларацією з ПДВ сканованих копій документів, що додаються до заяви зі скаргою на постачальника про відмову надати податкову накладну (порушення порядку заповнення та/або порядку реєстрації податкової накладної в ЄРПН) (Д8) (додатка 8 до податкової декларації з ПДВ), то такі копії документів подаються платниками ПДВ до контролюючого органу за місцем податкового обліку на паперових носіях у термін, визначений для подання податкової декларації з ПДВ.

По материалам: Підрозділ 101.27 ЗІР
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

восемь + тринадцать =

Наша розсилка

Події

21
Ноя
00:00

Вебинар “И снова проверки: кто, на каких основаниях может проверять предприятия, как подготовиться и пройти” 21.11.17

Копії документів до заяви (Д 8) декларації з ПДВ зі скаргою на постачальника подаємо в паперовій формі
21
Ноя
14:00 - 15:00

Вебинар “”Изменения в предоставлении и расчете пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам” 21.11.17

Копії документів до заяви (Д 8) декларації з ПДВ зі скаргою на постачальника подаємо в паперовій формі

Випадкова цитата

Если у тебя нет своей цели в жизни, то ты будешь работать на того, у кого она есть

Копії документів до заяви (Д 8) декларації з ПДВ зі скаргою на постачальника подаємо в паперовій формі

Час читання: 4 min
0

Поділитися з другом