Головна » Бухгалтеру » Консультації » Про прийняття на роботу по цивільно-правовому договору повідомляти податкову не потрібно
Консультації

Про прийняття на роботу по цивільно-правовому договору повідомляти податкову не потрібно

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

ДФСУ у листі від 03.09.2015 р. № 21446/10/28-10-06-11 підтвердила озвучену раніше в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР"  позицію: повідомлення про дату початку дії укладених договорів цивільно-правового характеру з фізичними особами не потрібно подавати до органів ДФС. Адже укладання договорів цивільно-правового характеру не регулюється ст. 24 КЗпП.

ДФСУ у підкатегорії 301.01 ЗІР відповіла, чи потрібно подавати повідомлення про прийняття працівника на роботу у разі прийняття його на роботу за цивільно-правовою угодою.

 

Постанову Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» (далі – Постанова № 413) було розроблено Мінсоцполітики відповідно до частини третьої ст. 24 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП), яка містить положення щодо укладення трудового договору. Укладення договорів цивільно-правового характеру не регулюється ст. 24 КЗпП.

Додатково ДФС повідомляє, що повідомлення про прийняття працівника на роботу, надані до територіальних органів Державної фіскальної служби не за місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою вважаються такими, що не подавалися

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Санкции за нерегистрацию налоговых накладных в ЕРНН

Наша розсилка

Події

14
Дек
14:00 - 16:00

Тренинг "УЧЕТНАЯ ПОЛИТИКА 2018: необходимые изменения, выбор оптимальных вариантов" 14.12.17

Про прийняття на роботу по цивільно-правовому договору повідомляти податкову не потрібно
21
Дек
09:30 - 14:30

Підсумковий бухгалтерський семінар "Теорія і практика головних подій 2017 року" 21.12.17

Конференц-зал бізнес-школи Українського католицького університету
21
Дек
10:00 - 12:00

Вебинар Бухгалтерский учет и уплата налогов: итоги 2017 года. И что нас ждет в 2018 г. 21.12.2017

Про прийняття на роботу по цивільно-правовому договору повідомляти податкову не потрібно

Випадкова цитата

Бухгалтер – это специалист, который знает о деньгах намного больше, чем тот, кто их имеет

Про прийняття на роботу по цивільно-правовому договору повідомляти податкову не потрібно

Час читання: 1 min
0

Поділитися з другом