Головна » Для завантаження » Нормативка » Нормативна база бухгалтера » ЛИСТ ДФС від 06.10.2015 р. № 21154/6/99-99-19-03-02-15
Нормативна база бухгалтера

ЛИСТ ДФС від 06.10.2015 р. № 21154/6/99-99-19-03-02-15

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИЛИСТвід 06.10.2015 р. № 21154/6/99-99-19-03-02-15Про розгляд листа

Державна фіскальна служба України розглянула лист товариства щодо терміну включення податкових накладних, своєчасно зареєстрованих у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), до складу податкового кредиту та повідомляє.Законом України від 16 липня 2015 року № 643-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" (далі – Закон № 643), який набув чинності 29.07.2015, зокрема, змінено норми Податкового кодексу України (далі – Кодекс), які визначають терміни включення до складу податкового кредиту податкових накладних, отриманих від постачальників та зареєстрованих в ЄРПН.Пунктом 198.3 статті 198 Кодексу передбачено, що податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 Кодексу, протягом такого звітного періоду.Згідно з пунктом 198.6 статті 198 Кодексу у разі, якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складання податкової накладної.Таким чином, сума ПДВ, зазначена у податковій накладній (складеній як до 29.07.2015, так і після цієї дати), яка була своєчасно зареєстрована в ЄРПН, може бути включена до складу податкового кредиту протягом 365 календарних днів з дати складання такої податкової накладної.До набрання чинності Законом № 643 податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг та своєчасно зареєстровані в ЄРПН, включалися до податкового кредиту того податкового (звітного) періоду, на який припадала дата їх складання.

Читати по темі:  Лист ДФС від 04.03.2016 № 4919/6/99-99-19-02-02-15
Голова

 

Р.М. Насіров
 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

восемнадцать − четырнадцать =

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Если бы у меня было восемь часов на то, чтобы срубить дерево, я потратил бы шесть часов на то, чтобы наточить топор

ЛИСТ ДФС від 06.10.2015 р. № 21154/6/99-99-19-03-02-15

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом