Головна » Для завантаження » Нормативка » Нормативна база бухгалтера » ЛИСТ ДФС від 08.10.2015 р. N 21400/6/99-99-19-03-02-15
Нормативна база бухгалтера

ЛИСТ ДФС від 08.10.2015 р. N 21400/6/99-99-19-03-02-15

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.10.2015 р. N 21400/6/99-99-19-03-02-15

Про розгляд звернення

Державна фіскальна служба України розглянула звернення підприємства щодо зазначення дати у графі 2 зведеної податкової накладної при заповненні такої накладної та повідомляє.

Умови складання зведених податкових накладних визначено пунктом 201.4 статті 201 Податкового кодексу України. Порядок заповнення податкової накладної затверджено наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 N 957, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13.10.2014 за N 1235/26012 (далі — Порядок).

Так, платники податку у разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер можуть складати:

загрузка...

покупцям — платникам податку не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер, з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом такого місяця;

покупцям — особам, не зареєстрованим платниками податку, не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведену податкову накладну з урахуванням всього обсягу постачання товарів/послуг таким покупцям, з якими постачання мають такий характер, протягом такого місяця.

Періодичність складання зведених податкових накладних протягом звітного (податкового) періоду на одного контрагента-покупця може бути передбачена у цивільно-правовому договорі з таким покупцем.

Отже, протягом звітного (податкового) періоду платник податку має право на складання однієї зведеної податкової накладної, яка складається не пізніше останнього дня такого періоду, або двох та більше зведених податкових накладних, виходячи із умов, передбачених у цивільно-правовому договорі.

При цьому відповідно до пункту 18 Порядку у графі 2 зведеної податкової накладної проставляється дата складання такої накладної.

Голова

Р. М. Насіров

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Розшукуємо авторів

Випадкова цитата

Когда секретари бездельничают и занимаются болтовней — это явный признак того, что учреждение находится в состоянии загнивания

ЛИСТ ДФС від 08.10.2015 р. N 21400/6/99-99-19-03-02-15

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом