Головна » Для завантаження » Нормативка » Нормативна база бухгалтера » ЛИСТ ДФС від 17.09.2015 р. № 14401/10/26-15-15-01-18
Нормативна база бухгалтера

ЛИСТ ДФС від 17.09.2015 р. № 14401/10/26-15-15-01-18

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС у м.КИЄВІ

ЛИСТ

від 17.09.2015 р. № 14401/10/26-15-15-01-18

Головне управління ДФС у м. Києві розглянуло лист «» щодо особливостей складання зведеної податкової накладної у випадку здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер, якщо станом на початок місяця, в якому здійснено такі постачання, існувала попередня оплата (аванс) за такі товари/послуги, на суму якої була складена податкова накладна у загальному порядку останнього дня місяця, який передував звітному місяцю і в межах своїх повноважень повідомляє.

У зв’язку із прийняттям Закону України від 16 липня 2015 року N 643-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» (далі — Закон N 643) з 29.07.2015 внесено зміни до порядку складання та реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Законом N 643 також внесено зміни до пункту 201.4 статті 201 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) та визначено порядок складання податкових накладних платниками податку при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг, що мають безперервний або ритмічний характер.

Так, відповідно до пункту 201.1 статті 201 Кодексу з урахуванням внесених змін платники податку в разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер:

покупцям — платникам податку — можуть скласти не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер, з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом такого місяця;

Читати по темі:  Лист ДФС України від 04.01.2017 № 30/6/99-99-15-02-02-15

 

покупцям — особам, не зареєстрованим платниками податку, — можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведену податкову накладну з урахуванням всього обсягу постачання товарів/послуг таким покупцям, з якими постачання мають такий характер, протягом такого місяця.

Якщо протягом місяця постачальник отримав в рахунок оплати вартості товарів/послуг більше коштів, ніж було фактично поставлено протягом такого місяця товарів/послуг, то таке перевищення вважається попередньою оплатою, на яку складається окрема податкова накладна у загальному порядку.

Така податкова накладна складається не пізніше останнього дня відповідного звітного періоду.

Для цілей застосування норм Кодексу ритмічним характером постачання вважається постачання товарів/послуг одному покупцю два та більше разів на місяць.

Згідно із статтею 52 Кодексу податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

В.о. заступника начальника
ГУ ДФС у м. Києві

Е.М. Пруднікова

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Хочешь иметь столько денег,чтобы хватало тебе и твоей семье — работай сам… Хочешь обеспечить свои будущие поколения — заставь людей работать на себя

ЛИСТ ДФС від 17.09.2015 р. № 14401/10/26-15-15-01-18

Час читання: 4 min
0

Поділитися з другом