Головна » Для відпочинку » Це цікаво » МОЗ не прийняв рішення про вакцинацію від COVID-19 дітей від 12 років в національному масштабі
Це цікаво

МОЗ не прийняв рішення про вакцинацію від COVID-19 дітей від 12 років в національному масштабі

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Міністерство охорони здоров’я не прийняло рішення про проведення вакцинації від COVID-19 дітей старше від 12 років в національному масштабі, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“МОЗ розглядав таку можливість, але ми не прийняли рішення в національному масштабі. Щодо людей до 18 років ми не забороняємо їх вакцинувати, їх можна вакцинувати, але ми не робимо це масової кампанією”, – сказав він журналістам в середу.

Ляшко підкреслив, що пріоритет вакцинального кампанії “це захист українців і запобігання важкого перебігу, під найбільшим ризиком люди старшого віку”.

Ляшко уточнив, що 80% усіх летальних випадків від COVID-19 були у людей старших 60 років, при цьому 98% померлих від COVID-19 були вакциновані.

При цьому Ляшко зазначив, що вакцинувати дітей старше 12 років можна тільки тієї вакциною, інструкція до якої дозволяє таку вакцинацію.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров’я наказом від 17 липня затвердив рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики (НТГЕІ) про можливість вакцинації дітей старше 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Цю вакцину дозволено використовувати в Україні для дітей старше 12 років у разі, якщо дитина має високі ризики тяжкого перебігу та розвитку ускладнень після COVID-19 через супутніх захворювань, для об’єднання сім’ї дитина виїжджає в країну, де для перетину кордону потрібен сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19, або міжнародне свідоцтво про вакцинацію, або він виїжджає на навчання в країну, де для перетину кордону або для навчання необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19 або міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Крім того, вакцинація дітей від 12 років допускається, якщо дитина є учасником міжнародних спортивних змагань або інших заходів в країні, де для перетину кордону або для участі в заході необхідно міжнародне свідоцтво про вакцинацію або сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19, а також якщо дитина приїхав з іншої країни, де отримав першу дозу вакцини Comirnaty / Pfizer і має відповідні підтверджуючі документи.

 

Інтерфакс Україна

21 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X