Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Надбавка за вислугу років працівникам бухгалтерських служб – Петиція!
Це цікаво

Надбавка за вислугу років працівникам бухгалтерських служб – Петиція!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

На сайті Президента зареєстрована чергова петиція. Встановлення надбавки за вислугу років працівникам бухгалтерських служб та економістам, обов’язкова виплата матеріальної допомоги на оздоровлення та допомоги на вирішення соціально-побутових питань працівникам бухгалтерських служб, завідувачам господарства та обслуговуючому та технічному персоналу бюджетних установ (закладів освіти, культури, охорони здоров’я)

Багатотисячний штат працівників бухгалтерських служб освіти, культури, охорони здоров’я звертається з проханням звернути увагу на заробітну плату своїх працівників .  Працівники, віднесені до категорії “спеціалісти” отримують надбавку за вислугу років. При цьому бухгалтер, спеціаліст – професіонал, без якого не може обійтися жодне підприємство, установа, організація, який має обов’язково отримати освітньо-кваліфікаційний рівень “спеціаліст” або принаймні “бакалавр” отримує у бюджетній сфері чистий посадовий оклад.

Дійсно,згідно постанови 1298, є можливість стимулювання праці за допомогою, наприклад, надбавки за складність та напруженість у роботі чи премії, але в умовах недостатнього фінансового забезпечення бюджетних установ головними розпорядниками бюджетних коштів, стимулюючі виплати є необов’язковими виплатами і не може бути врахована при формуванні кошторисів установ на наступний рік. Матеріальна допомога на оздоровлення та матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань, які отримують в обов’язковому порядку всі працівники закладів освіти, культури, охорони здоров’я, окрім працівників бухгалтерських служб також носить не обов’язковий характер та може бути виплачена за рішенням керівника у разі економії фонду заробітної плати. На сьогоднішній час в більшості бюджетних установ дана економія відсутня, що унеможливлює виплату матеріальної допомоги в розмірі до посадового окладу.

Прошу розглянути це питання і встановити гідну оплату за важку працю працівників бухгалтерських служб. Встановлення заробітної плати, як видно із Основних напрямів бюджетної політики на 2019-2021 роки, з 01.01.2019 на рівні мінімальної унеможливлює працю висококваліфікованих працівників в бюджетній сфері та призведе до відтоку професійних кадрів та подальшого занепаду бюджетної сфери в Україні. 
Підтримати петицію можна за посиланням.

Для підтримки потрібна проста авторизація – придумати Логін та пароль, підтвердити електронну пошту і можна підписувати.

Тож, колеги, давайте підтримаємо “соратників” по бухгалтерській справі в бюджетній сфері! Достойній професії – достойна оплата!


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X