Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Насіров під вартою. Вимоги обвинуваченя стосовно застави змешено в 20 разів!
Новини законодавства

Насіров під вартою. Вимоги обвинуваченя стосовно застави змешено в 20 разів!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні вночі, близько 3 години, слідчий суддя Солом’янського районного суду м. Києва О. Бобровник прийняв рішення щодо обрання запобіжного заходу для відстороненого від своїх обов’язків голови ДФС Романа Насірова.

Вимоги обвинувачення – в якості запобіжного заходу було обрати тримання під вартою строком на 60 днів. суд задовільнив. Цей строк починається з 23.50 2 березня 2017 р., закінчення дії ухвали – 23.50 30 квітня 2017 р.

Заставу суддя призначив у розмірі 100 млн грн. Відповідні грошові кошти може внести як сам Р. Насіров, так і інші фізичні або юридичні особи на відповідний депозитний рахунок суду.

У разі внесення застави Р. Насіров повинен буде:

  • прибувати до суду, прокурора, детектива за першою вимогою;

  • не відлучатись з населеного пункту, де він проживає, без дозволу;

  • повідомляти про зміну місця проживання;

  • утримуватись від спілкування з іншими підозрюваними;

  • здати свої паспорти на зберігання до ДМС;

  • носити електронний засіб контролю.

Тож клопотання про обрання запобіжного заходу було задоволено частково, оскільки спочатку суд просили призначити заставу у розмірі 2 млрд грн.

Нагадаємо, Р. Насірова підозрюють у видачі незаконних рішень щодо розстрочення рентних платежів підприємствам, кінцевим бенефіціаром яких є О. Онищенко. Обвинувачення стверджує, що такими діями було завдано шкоди на 2 млрд грн. 

18 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X