Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Уряду запропоновано спростити процедуру реєстрації платником ПДВ та єдиного податку
Новини законодавства

Уряду запропоновано спростити процедуру реєстрації платником ПДВ та єдиного податку

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України пропонує уряду затвердити, а парламенту прийняти зміни до Податкового кодексу України, суть яких в тому, щоб спростити процедуру реєстрації та перереєстрації платників податку на додану вартість (ПДВ) та єдиного податку.

Про це йдеться в проекті закону, розробленому Мінекономрозвитку і оприлюдненому на сайті міністерства.

Згідно з пояснювальними документами до проекту закону, його основне завдання – дозволити реєстрацію суб’єктів господарювання платниками ПДВ на підставі заяв, поданих до контролюючого органу в електронній формі з електронним підписом, скоротити до одного дня час обробки заяв про реєстрацію платників ПДВ та\\або єдиного податку, скасувати необхідність перереєстрації платника ПДВ у разі зміни місця проживання або особистих даних.

Даний проект закону входить в загальний пакет документів, який готує уряд України в рамках поліпшення позиції нашої країни в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business, де Україна в 2016 році піднялася на 3 пункти – до 80-го місця з 83- го. Найбільший прогрес України показала в спрощенні відкриття бізнесу (20-е місце з 190), найгірший – у сфері боротьби з корупцією (140-е місце з 190).

За планом уряду, в поточному році наша країна може увійти в ТОП-50 рейтингу Doing Business, а в 2018 році – в ТОП-20. Однак для цього необхідно прийняти значний пакет законопроектів – понад 30, частина з яких вже зареєстрована в парламенті, а частина повинна бути затверджена урядом.

16 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X