Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Найближчі подорожчання, котрі очікують нас невдовзі…
Це цікаво

Найближчі подорожчання, котрі очікують нас невдовзі…

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Як повідомляють ЗМІ, невдовзі на українців чекає чергове підвищення цін на транспорт та комуналку.

Вже в травні 2018

Найближчим часом в Україні будуть підняті ціни на залізничні квитки. Перше підвищення “Укрзалізниця” проведе до 20 травня 2018 року.

 Очікується, що ціни на квитки будуть підвищені на 12%. Як уточнив в.о. голови правління компанії Кравцов, всі необхідні узгодження вже пройдені і на даний момент здійснюється фінальний етап реєстрації відповідних документів. “Плануємо провести індексацію вартості проїзду в пасажирських поїздах після травневих свят, в найближчий тиждень плануємо провести підвищення на 12%”.

В Укрзалізниці відзначили, що в цілому до кінця 2018 року планується підвищення вартості квитків на 20% – двічі по 10%. Перше таке підвищення було заплановано з 1 квітня, проте воно було відкладено.

З 14 липня 2018

Подорожчає наземний транспорт в Києві, його вартість складатиме 8 гривень за одну поїздку.

“Пасажири, які користуються проїзними квитками на місяць і безконтактними картками, при їх поповненні платити за одну поїздку від 6,3 гривень “, – повідомив заступник голови КМДА.

З 15 липня 2018

“Вартість проїзду в метро буде коштувати 8 гривень, але при поповненні карти метро на 50 поїздок – одна поїздка коштуватиме – 6,5 гривень”, – повідомила Макогон. Представник підприємства повідомила, що рішення про збільшення вартості проїзду вступить в силу з 15 липня цього року.

З початком 2019 року подорожчає вода

“Київводоканал” пропонує в 2019 році підвищити тариф на холодну воду ще на 28% – до 21,3 гривні за 1 кубометр. Крім цього, мешканцям багатоповерхівок “Київводоканал” пропонує підвищити тариф до 23 гривень за кубометр, з яких 12,2 гривні за кубометр водопостачання і 10,8 грн. – за кубометр водовідведення. На 25 травня призначено відкрите обговорення запропонованих підприємством тарифів на наступний рік.

Просто для довідки

Урядовий портал повідомляє про… 

Співробітництво України з Міжнародним валютним фондом є важливим сигналом для міжнародних партнерів макростабільності країни та здатності виконувати всі зобов’язання, сказав в інтерв’ю порталу «Обозреватель» Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

«Уряд вживає максимум зусиль, щоб зберегти програму. У нас залишилося кілька ключових питань, те ж питання Антикорупційного суду, формула на газ… Зараз завдання – виконати існуючу програму. Успішне виконання цієї програми відкриє можливість розглядати початок нової», – повідомив він.

На запитання, чи буде дефолт без МВФ, Міністр підкреслив, що цього не буде в жодному разі. Більш того, головне завдання Уряду – продовжити співпрацю з Фондом.

Довідково

 Чотирирічна програма допомоги МВФ з використанням механізму розширеного фінансування (EFF) передбачає виділення Україні $17,5 млрд.:

  1. У березні 2015 року був перерахований перший транш – $5 млрд,
  2. в серпні 2015 р. надійшов другий транш – $1,7 млрд.
  3. В 2016 та 2017 роках Україна отримала по одному траншу в $1 млрд.

 

43 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X