Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Увага, абітурієнти! Хто в фіскали останній? Університет ДФС відтепер має статус Національній!
Це цікаво

Увага, абітурієнти! Хто в фіскали останній? Університет ДФС відтепер має статус Національній!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Сьогодні Університету державної фіскальної служби України розпорядженням Кабінету Міністрів України повернуто статус національного.

Це сприятиме подальшому підвищенню якості підготовки фахівців вищим навчальним закладом, розширенню освітніх послуг, та спрямоване на вирішення соціальних питань і проблем зайнятості населення.

«Університет цілком відповідає статусу «Національний» рівнем освіти, який отримують студенти, та рівнем його викладацького й наукового складу.  Зважаючи на високу потребу у професійних кадрах в країні, наш Національний Університет  й надалі залишатиметься надійним джерелом висококваліфікованих фахівців для держави», — заявив ректор Університету Павло Пашко.

Нагадаємо, що Університет Державної фіскальної служби України у 2015 році було утворено шляхом злиття Національного університету державної податкової служби України, Державного науково-дослідного інституту митної справи, Науково-дослідного інституту фінансового права та віднесено до сфери управління Державної фіскальної служби України. Метою такої реорганізації стало створення потужного вищого навчального закладу європейського рівня для забезпечення умов впровадження стандартів ЄС, підготовки та підвищення кваліфікації кадрів в умовах наближення України до європейської спільноти, формування нової структури з фінансових розслідувань.

Довідково. За час свого існування Університетом було підготовлено більше 60 тисяч висококваліфікованих фахівців з понад 20 спеціальностей на рівні спеціаліста та магістра, що працюють в органах фіскальної служби, у різних галузях народного господарства, органах державної влади тощо. На сьогодні в Університеті державної фіскальної служби України здобувають освіту близько 6 тис. студентів за освітніми рівнями бакалавра і магістра та освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста за 26 напрямами підготовки/спеціальностями. Функціонує дві докторські та одна кандидатська спеціалізовані вчені ради за чотирма спеціальностями, відкрита аспірантура і докторантура. Освітній процес забезпечують 36 кафедр, 413 штатних науково-педагогічних працівників та 500 співробітників, у тому числі: 43 професори, 53 доктори наук, 204 доценти та старші наукові співробітники, 256 кандидатів наук, 3 заслужені працівники освіти України, 4 заслужені діячі науки і техніки України, 6 заслужених юристів України, 1 заслужений економіст України, 2 заслужені працівники фізичної культури України, 3 заслужені працівники культури України, 3 заслужені тренери України, 10 майстрів спорту. Для забезпечення рівня освіти, який відповідає міжнародним вимогам, Університет підтримує постійні зв’язки з різними міжнародними організаціями та закордонними вищими навчальними закладами. Значну кількість проектів Університет виконав за підтримки посольств США, Німеччини, Франції, Польщі, Хорватії тощо. У 2015 році Університет приєднався до Великої Хартії Університетів.

Детально про НЗ можна дізнатися тут

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

четыре × четыре =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Ничто никогда не строится в срок и в пределах сметы

— Принцип О’Брайена

Події

Нет предстоящих мероприятия в указанный период времени.

Ми в Instagram

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: