Головна » Бухгалтеру » Консультації » Нова форма звітності з ЄСВ та Порядок її заповнення: дата набрання чинності не визначена
Консультації

Нова форма звітності з ЄСВ та Порядок її заповнення: дата набрання чинності не визначена

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Мінфін наказом від 15.05.2018 р. №511 виклав у новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

 Наказ отримав номер і був зареєстрований в Мін’юсті 11 червня 2018 р. за № 692/32144. 

Цей наказ (а отже, і нові форми звітності)  набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Але в офіційних виданнях наказ так і не опублікований. Отже, якщо Наказ №511 опублікують у липні 2018 року, то він набере чинності з 1 серпня 2018 року. 

Перше звітування за новими формами, у разі оприлюднення Наказу №511 у липні 2018 року, вперше роботодавцям подавати звіт з ЄСВ за новою формою слід буде за серпень 2018 року (у вересні), а підприємцям та самозайнятим особам, а також членам фермерського господарства – за 2018 рік. 

Раніше податківці з приводу початку застосування нової форми звіту з ЄСВ спиралися на  п. 46.6 ПКУ. За цим пунктом до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Наразі, думка ДФС щодо першого застосування нових форм саме за Наказом №511 не зрозуміла. Як тільки офіційне роз’яснення щодо цього з’явиться, ми про це обов’язково повідомимо.  

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

четырнадцать + три =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Хочешь иметь столько денег,чтобы хватало тебе и твоей семье — работай сам… Хочешь обеспечить свои будущие поколения — заставь людей работать на себя

— Карл Маркс

Події

Останні пости на форумі

Ми в Instagram

  • 24
    2 недели ago by buh24comua #Б24
  • 24
    3 недели ago by buh24comua #бухгалтер24
  • 24
    2 недели ago by buh24comua #Б24 #цитатадня

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: