Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Ініціативи законотворців » Опалювальний сезон закінчився і знов подаємось на субсидію.
Ініціативи законотворців Держоргани інформують

Опалювальний сезон закінчився і знов подаємось на субсидію.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Нагадуємо всім отримувачам субсидії на сплату ЖКП, що вже із 01,05,2019 року можна і потрібно подавати на оформлення субсидії на літній період.

Зави та декларації можна оформити онлайн.

Онлайн оформлення просте та зручне. Не має потреби для вистоювання в чергах та подачі паперових форм. Портрібно ідетифікуватися або за ІД Банкінкгом , або за електронною поштою, або за ключами ЕЦП, до речі це зараз найпростіший та найзручніший варіант, адже оформлення їх в Приватбанку подібних ключів займає 2 хвилини часу.

Детальніше про ключі Привату можна дізнатисі в самому банку.

Детальніше про ключі АЦСК ІД ДФС тут

Тепер про монетизацію. Вже точно з травня монетизовані субсидії отримуватимуть всі , хто подадуть документи. 

На сайті ПрофСпілок опубліковано Проект постанови КМУ ” Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України (щодо субсидій)

(Проект постанови)

     У разі наявності пропозицій і зауважень, просимо направити їх до 11.06.2019 на електронну адресу fedorchuk@fpsu.org.ua для узагальнення та підготовки відповіді.

За дорученням першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Шубіна О.О.

Наразі в Проекті мова про “уповноважені баки”, окрім АТ “Ощадбанк” про інші, наразі, не зазначено. Отже, чекаємо на остаточне затвердження та публікацію.

До речі, Уряд прийняв нову редакцію Порядку 136 здійснення верифікації та моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій, інших соціальних виплат.

Зазначеним Порядком визначено здійснення верифікації та моніторингу зазначених виплат, умови обміну інформацією між Міністерством фінансів та суб’єктами надання інформації, а також порядок надання Мінфіном рекомендацій органам, що здійснюють державні виплати.

Це забезпечить формування якісної нормативно-правової бази для здійснення державних виплат.

11 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X