Головна » Бухгалтеру » Консультації » Порядок виплати заробітной плати на банківські картки працівників
Консультації

Порядок виплати заробітной плати на банківські картки працівників

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Роздруковувати платіжні (зарплатні) відомості потрібно, а от давати їх на підпис працівникам немає необхідності.

Виплату зарплати на платіжні картки (далі — ПК) оформляють з урахуванням вимог п. 6.7 Інструкції НБУ №492 від 12.11.2003 р. Юридична особа для відкриття рахунків фізичним особам через свого представника подає до банку такі документи:

— заяву про відкриття поточних рахунків на користь фізосіб;

— перелік фізичних осіб, на користь яких відкриваються рахунки;

— копії документів фізичних осіб, на користь яких відкриваються рахунки, засвідчені в установленому порядку, які дають змогу банку ідентифікувати фізичних осіб.

 

Крім того, працівник і банк укладають між собою договір на обслуговування банківського рахунку з використанням ПК, до якого додають правила використання платіжної картки та тарифи банку на її обслуговування. Згідно з цією угодою банк надає в користування працівнику підприємства ПК і персональний ідентифікаційний номер (ПІН-код).

Факт отримання ПК та ПІН-коду працівник підтверджує особистим підписом в розписці із зазначенням дати отримання. Розписку надалі зберігає банк в справі з юридичного оформлення рахунку.

На підставі підписаного між підприємством і банком договору про обслуговування „зарплатного проекту” підприємство у встановленому програмному забезпеченні формує платіжну відомість. Відповідальний працівник банку перевіряє наявність коштів на рахунку для зарахування заробітної плати, сплати ПДФО, єдиного внеску, і т.п  Якщо все гаразд, кошти перераховують  на поточні рахунки працівників.

На вимогу підприємства відповідальний працівник банку на платіжній відомості ставить відмітку (штамп банку з підписом). Такий документ є підтвердженням зарахування зарплати на поточні рахунки співробітників і не потребує оформлення додаткових паперів. Отже, для підприємства запорукою того, що кошти дійсно прийшли на поточні рахунки працівників, є позначка банку на платіжній відомості. Тому не потрібно, щоб кожен працівник  особисто підписував платіжну відомість.

Читати по темі:  Какие документы и процедуры нужны для экспорта продукции в ЕС

Якщо ж працівник бажає переконатися у факті зарахування йому коштів, то може отримати в банку виписку про рух коштів за певний період по своєму поточному рахунку, де відображаються всі прибутково-видаткові операції, які були проведені по ньому.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Мітки

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Конторская книга одной небезызвестной конторы содержала всего две графы:

«Приход» и «В расход»

Порядок виплати заробітной плати на банківські картки працівників

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом