Головна » Бухгалтеру » Консультації » Порядок виплати заробітной плати на банківські картки працівників
Консультації

Порядок виплати заробітной плати на банківські картки працівників

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

Роздруковувати платіжні (зарплатні) відомості потрібно, а от давати їх на підпис працівникам немає необхідності.

Виплату зарплати на платіжні картки (далі - ПК) оформляють з урахуванням вимог п. 6.7 Інструкції НБУ №492 від 12.11.2003 р. Юридична особа для відкриття рахунків фізичним особам через свого представника подає до банку такі документи:

- заяву про відкриття поточних рахунків на користь фізосіб;

- перелік фізичних осіб, на користь яких відкриваються рахунки;

- копії документів фізичних осіб, на користь яких відкриваються рахунки, засвідчені в установленому порядку, які дають змогу банку ідентифікувати фізичних осіб.

 

Крім того, працівник і банк укладають між собою договір на обслуговування банківського рахунку з використанням ПК, до якого додають правила використання платіжної картки та тарифи банку на її обслуговування. Згідно з цією угодою банк надає в користування працівнику підприємства ПК і персональний ідентифікаційний номер (ПІН-код).

Факт отримання ПК та ПІН-коду працівник підтверджує особистим підписом в розписці із зазначенням дати отримання. Розписку надалі зберігає банк в справі з юридичного оформлення рахунку.

На підставі підписаного між підприємством і банком договору про обслуговування „зарплатного проекту” підприємство у встановленому програмному забезпеченні формує платіжну відомість. Відповідальний працівник банку перевіряє наявність коштів на рахунку для зарахування заробітної плати, сплати ПДФО, єдиного внеску, і т.п  Якщо все гаразд, кошти перераховують  на поточні рахунки працівників.

На вимогу підприємства відповідальний працівник банку на платіжній відомості ставить відмітку (штамп банку з підписом). Такий документ є підтвердженням зарахування зарплати на поточні рахунки співробітників і не потребує оформлення додаткових паперів. Отже, для підприємства запорукою того, що кошти дійсно прийшли на поточні рахунки працівників, є позначка банку на платіжній відомості. Тому не потрібно, щоб кожен працівник  особисто підписував платіжну відомість.

Читати по темі:  НАКАЗ МінСоцПолітики від 15.06.2015 N 613. Порядок надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності

Якщо ж працівник бажає переконатися у факті зарахування йому коштів, то може отримати в банку виписку про рух коштів за певний період по своєму поточному рахунку, де відображаються всі прибутково-видаткові операції, які були проведені по ньому.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Мітки

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

один × пять =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Хочешь иметь столько денег,чтобы хватало тебе и твоей семье – работай сам… Хочешь обеспечить свои будущие поколения – заставь людей работать на себя

Порядок виплати заробітной плати на банківські картки працівників

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом