Головна » Бухгалтеру » Консультації » За інформацією про стан ПДВ-рахунки слід звертатися тільки в ДФСУ
Консультації

За інформацією про стан ПДВ-рахунки слід звертатися тільки в ДФСУ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

На численні запити платників, що надходять на гарячу лінію  та листи з питань функціонування системи електронного адміністрування ПДВ Держказначейство повідомляємо наступне.

Платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Реєстрі на суму податку, обчислену за формулою, визначеною у пункті 200¹.3 статті 200¹ Податкового кодексу України.

Суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Реєстрі обчислює Державна фіскальна служба України. Вона ж оприлюднює на офіційному веб-сайті алгоритми обрахунку показників формули обчислення зазначеної суми та джерела їх формування.

Казначейська система електронного адміністрування податку на додану вартість працює повністю в автоматичному режимі та передає інформацію до Державної фіскальної служби про стан рахунків в режимі реального часу (on-line).

 

Свідченням цього є те, що платники не укладають з Казначейством договорів про розрахунково-касове обслуговування електронних ПДВ-рахунків, не подають установчих документів, карток із відбитками печатки та зразками підпису службових осіб тощо.

Тобто, Державна фіскальна служба отримує від Казначейства в режимі реального часу (on-line) повну інформацію щодо рахунків у системі електронного адміністрування ПДВ для подальшого відображення в формулі, визначеній пунктом 200¹.3 статті 200¹ Податкового кодексу України.

Казначейство забезпечує роботу системи електронного адміністрування податку на додану вартість в межах повноважень, визначених Податковим кодексом України, постановою Кабінету Міністрів України від 16.10. 2014  №569 та в чіткій відповідності до вимог Угоди про інформаційне співробітництво між Державною фіскальною службою України та Державною казначейською службою України.

Усі операції щодо відкриття/закриття рахунків в системі електронного адміністрування ПДВ, перерахування сум податку з них, а також повернення помилково або надміру сплачених коштів тощо здійснюються Казначейством виключно на підставі Реєстрів Державної фіскальної служби України (пункти 5, 7, 21 та 26 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.14 №569).

Читати по темі:  Що відбувається з ПДВ-рахунком після анулювання реєстрації платника ПДВ його власника

Враховуючи зазначене та відповідно до пунктів 6 та 13 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.14 №569, повну інформацію про стан свого електронного рахунка, його реквізити, суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Реєстрі тощо платник податку може отримати тільки в Державній фіскальній службі України.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

один + 17 =

Наша розсилка

Події

18
Дек
12:00 - 15:00

ВЕБИНАР "НОВАЦИИ ЗАКОНА О БУХУЧЕТЕ – 2018: все о документировании хозяйственных операций" 18.12.17

За інформацією про стан ПДВ-рахунки слід звертатися тільки в ДФСУ
21
Дек
09:30 - 14:30

Підсумковий бухгалтерський семінар "Теорія і практика головних подій 2017 року" 21.12.17

Конференц-зал бізнес-школи Українського католицького університету
21
Дек
10:00 - 12:00

Вебинар Бухгалтерский учет и уплата налогов: итоги 2017 года. И что нас ждет в 2018 г. 21.12.2017

За інформацією про стан ПДВ-рахунки слід звертатися тільки в ДФСУ
21
Дек
11:00 - 13:00

Вебинар по 1С "Расчет зарплаты: подводим итоги года" 21.12.17

За інформацією про стан ПДВ-рахунки слід звертатися тільки в ДФСУ

Випадкова цитата

Перестаньте бояться провала

За інформацією про стан ПДВ-рахунки слід звертатися тільки в ДФСУ

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом