Головна » Для завантаження » Закони, положення, нормативи » Постанови КМУ » Розпорядження КМУ №649-Р від 05.09.2018 року (Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення)
Постанови КМУ

Розпорядження КМУ №649-Р від 05.09.2018 року (Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення)

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 05 вересня 2018 р. № 649-р
Київ

Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення

починаючи з 5 жовтня 2018 р. в установленому порядку комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення;

до 5 жовтня 2018 р. інформаційно-роз’яснювальну кампанію про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади переглянути  власні нормативно-правові акти  та внести до них зміни  з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

3. Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду України, Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади подавати щомісяця до 10 числа Державній службі з питань праці інформацію про проведену роботу для її узагальнення та подання до 15 числа Міністерством соціальної політики Кабінетові Міністрів України.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X