Головна » Бухгалтеру » Консультації » Штрафи РРО: знову про старе
Консультації

Штрафи РРО: знову про старе

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Чи застосовуються штрафи до підприємців у разі порушення порядку проведення розрахункових операцій? Які суми штрафів застосовують до платників податків? 

Штрафи до підприємців застосовуються у разі:

  1. проведення розрахункових операцій на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг);
  2. непроведення розрахункових операцій через РРО;
  3. невідповідність на місці проведення розрахунків суми готівкових коштів сумі коштів, яка зазначена в денному звіті реєстратора, більш ніж на 10% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, а в разі використання розрахункової книжки – загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня;
  4. невидачу в паперовому або електронному вигляді розрахункового документа (чека).

 Звертаємо увагу щодо суми штрафів.

До 19 квітня 2020 року: за перше порушення – 1 грн, за кожне наступне – 100% вартості товару, проданого з порушенням.

З 19 квітня до 1 жовтня 2020 року в розмірі: 10% вартості товару, проданого з порушеннями – за порушення, вчинене вперше; 50% вартості товару, проданого з порушеннями – за кожне наступне порушення.

Після 1 жовтня 2020 розмір штрафів буде наступним: 100% вартості товару, проданого з порушеннями – за перше порушення; 150% вартості товару, проданого з порушеннями – за кожне наступне порушення.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  З якого звітного (податкового) періоду 2015 року платник авансових внесків з податку на прибуток має право подати податкову декларацію і припинити сплату авансових внесків?

Наша розсилка

Події

червень, 2021

X