Головна » Бухгалтеру » Консультації » Складання зведеної податкової накладної у звязку з використанням продукції власного виробництва в негосподарській діяльності
Консультації

Складання зведеної податкової накладної у звязку з використанням продукції власного виробництва в негосподарській діяльності

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

ДФС України надала роз’яснення щодо порядку нарахування податкових зобов’язань у випадку використання платником продукції власного виробництва в негосподарській діяльності. Тобто, відповідно до пункту 198.5 Податкового кодексу такий платник має скласти зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами, які призначаються для їх використання / починають використовуватися, зокрема в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку. Варто пам'ятати, що така зведена податкова накладна складається не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду.

У разі складання зведеної податкової накладної в графі "Зведена податкова накладна" необхідно зробити  помітку "X".

Далі в графі «Отримувач (покупець)» платник має зазначити власне найменування (П. І. Б.), у рядку "Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)" проставити умовний ІПН "600000000000", а у верхній лівій частині зазначити відповідний тип причини "13" (п. 8 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2015 № 1307 - складена у зв'язку з використанням виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльності).

 

Окрім того, у графі 2 розділу Б табличної частини податкової накладної платник має вказати дати складання та порядкові номери податкових накладних, складених на такого платника податку при постачанні йому товарів/послуг, необоротних активів, за якими він визначає податкові зобов'язання відповідно до п. 198.5 ПКУ.

При цьому варто зазначити, що ні Податковим кодексом, ні Порядком №1307 не передбачено особливостей та виключень щодо заповнення графи 2 розділу Б табличної частини податкових накладних, які складаються у зв'язку з використанням в операціях, що не є господарською діяльністю, продукції власного виробництва, собівартість якої має багатокомпонентний склад.

Відповідне роз’яснення надане ДФС України в своєму листі від 24.07.2017 року №1324/6/99-99-15-03-02-15/ІПК «Про податок на додану вартість».

Читати по темі:  Зміна номенклатури товарів/послуг в РК до ПН для реєстрації в ЄРПН- нагадування ДФС
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

девятнадцать + 7 =

Наша розсилка

Події

18
Дек
12:00 - 15:00

ВЕБИНАР "НОВАЦИИ ЗАКОНА О БУХУЧЕТЕ – 2018: все о документировании хозяйственных операций" 18.12.17

Складання зведеної податкової накладної у звязку з використанням продукції власного виробництва в негосподарській діяльності
21
Дек
09:30 - 14:30

Підсумковий бухгалтерський семінар "Теорія і практика головних подій 2017 року" 21.12.17

Конференц-зал бізнес-школи Українського католицького університету
21
Дек
10:00 - 12:00

Вебинар Бухгалтерский учет и уплата налогов: итоги 2017 года. И что нас ждет в 2018 г. 21.12.2017

Складання зведеної податкової накладної у звязку з використанням продукції власного виробництва в негосподарській діяльності
21
Дек
11:00 - 13:00

Вебинар по 1С "Расчет зарплаты: подводим итоги года" 21.12.17

Складання зведеної податкової накладної у звязку з використанням продукції власного виробництва в негосподарській діяльності

Випадкова цитата

Когда долго не убирают урожай, он гниет. Но если все время откладывать дела, их становится только больше

Складання зведеної податкової накладної у звязку з використанням продукції власного виробництва в негосподарській діяльності

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом