Головна » Бухгалтеру » Консультації » Складання зведеної податкової накладної у звязку з використанням продукції власного виробництва в негосподарській діяльності
Консультації

Складання зведеної податкової накладної у звязку з використанням продукції власного виробництва в негосподарській діяльності

Поділіться з друзями - підтримайте проект

ДФС України надала роз’яснення щодо порядку нарахування податкових зобов’язань у випадку використання платником продукції власного виробництва в негосподарській діяльності. Тобто, відповідно до пункту 198.5 Податкового кодексу такий платник має скласти зведену податкову накладну за товарами/послугами, необоротними активами, які призначаються для їх використання / починають використовуватися, зокрема в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку. Варто пам’ятати, що така зведена податкова накладна складається не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду.

У разі складання зведеної податкової накладної в графі «Зведена податкова накладна» необхідно зробити  помітку «X».

Далі в графі «Отримувач (покупець)» платник має зазначити власне найменування (П. І. Б.), у рядку «Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)» проставити умовний ІПН «600000000000», а у верхній лівій частині зазначити відповідний тип причини «13» (п. 8 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2015 № 1307 — складена у зв’язку з використанням виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльності).

Окрім того, у графі 2 розділу Б табличної частини податкової накладної платник має вказати дати складання та порядкові номери податкових накладних, складених на такого платника податку при постачанні йому товарів/послуг, необоротних активів, за якими він визначає податкові зобов’язання відповідно до п. 198.5 ПКУ.

При цьому варто зазначити, що ні Податковим кодексом, ні Порядком №1307 не передбачено особливостей та виключень щодо заповнення графи 2 розділу Б табличної частини податкових накладних, які складаються у зв’язку з використанням в операціях, що не є господарською діяльністю, продукції власного виробництва, собівартість якої має багатокомпонентний склад.

Відповідне роз’яснення надане ДФС України в своєму листі від 24.07.2017 року №1324/6/99-99-15-03-02-15/ІПК «Про податок на додану вартість».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

9 − шесть =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Хочешь иметь столько денег,чтобы хватало тебе и твоей семье — работай сам… Хочешь обеспечить свои будущие поколения — заставь людей работать на себя

— Карл Маркс

Події

Нет предстоящих мероприятия в указанный период времени.

Ми в Instagram

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: