Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Три функції, які потрібно відключити в Viber, щоб він перестав стежити за користувачем
Це цікаво

Три функції, які потрібно відключити в Viber, щоб він перестав стежити за користувачем

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Месенджер Viber в автоматичному режимі вмикає функції, які дозволяють йому збирати інформацію про власника смартфона. Іншими словами, месенджер веде стеження, і ніхто не знає, наскільки серйозною є та інформація, до якої йому вдається дістатися. Як уберегтися від витоку конфіденційних особистих даних?Все дуже просто, потрібно заборонити Viber збір інформації шляхом відключення деяких функцій, які запускаються разом з месенджером за замовчуванням.

Для цього слід зайти в меню «Ще», у вікні, вибрати «Параметри» – «Конфіденційність». Знайдіть рядок «Особисті Дані», зазвичай він розміщений в самому низу списку. Натиснувши на нього, ви побачите три функції:

  • збирати аналітику,
  • дозволити персоналізацію контенту,
  • дозволити службі визначення точного місця розташування.Саме ці параметри, якщо вони знаходяться в активному стані, дозволяють месенджеру вести практично цілодобове стеження за власником гаджета, на якому встановлений Viber.Вимкніть зазначені функції. Однак, варто мати на увазі, що дані можливості дозволяють Viber підбирати рекламу тих товарів, які можуть вас зацікавити. Тут вже вирішувати вам, що для вас важливіше, отримання персоналізованої реклами або захист особистої інформації.

Крім того, Viber постійно впроваджує нові функції у мессенджер, які роблять спілкування абонентів ще зручнішим. Далеко не всі користувачі практикують усі опції Viber, але є ті, про які має знати кожен. Зокрема, в месенджері з недавнього часу є опція “Закріпити бізнес-чат”, про яку ми розповімо докладніше.

За допомогою цієї опції у Viber в верхній частині екрану чатів є можливість “закріпити”  особисте листування з друзями та знайомими, а також повідомлення від різних компаній, які ви самі можете вручну налаштувати.

Наприклад, діалог з номером накладної для отримання посилки, статусом замовлення в інтернет-магазині або квитанцією про проведення оплати, завжди буде знаходитись на видному місці у мессенджері.

Для того, щоб закріпити бізнес-чат у Viber, вам потрібно:

  • Вибрати діалог, який ви хочете помістити на верхню частину екрану;
  • Довгим натисканням на чат викликати діалогове вікно. У разі, якщо ви користуєтесь операційною системою iOS, необхідно просто змахнути чат вліво;
  • Вибрати опцію “Закріпити вгорі”.

Viber запустив нову корисну опцію в чатах

 

Опція “Закріпити бізнес-чат” стане у нагоді тим, хто отримує щодня десятки повідомлень від інтернет-магазинів, служб доставки, банків, тощо.

Не всі користувачі Viber знають про опцію “форматування тексту” у мессенджері та про те, як можна легко сортувати файли прямо у додатку.

Джерело

210 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X