Головна » Бухгалтеру » Консультації » Трудовий договір, Договір ЦПХ, Договір Підряду, Договір про надання послуг: основні відмінності в таблицях
Консультації

Трудовий договір, Договір ЦПХ, Договір Підряду, Договір про надання послуг: основні відмінності в таблицях

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Говори, не говори, пиши, не пиши, а все одно всім кортить зєкономити на оплаті праці…. Не вчиться нічому наш народ! Ну хочаб на власних помилках. Тому знову і знову виходитимуть із перевірками інспектори, накладатимуть на “несумлінних” працедавців штрафи, величезні, непомірні, неадекватні… штрафи.

Знову і знову ми пояснюємо, яка саме відмінність між договорами ЦПХ та трудовими. Все оформити можна, але ж грамотно!

Виконавець (фізична особа) за договором цивільно-правового характеру не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, самостійно організовує свою роботу і виконує її на власний ризик. Питання використання матеріалів та інструментів, необхідних для надання послуг або виконання робіт, визначається умовами договору. 
Предметом трудового договору є власне праця працівника в процесі діяльності підприємства, тоді як предметом договору цивільно-правового характеру є виконання його стороною певного визначеного обсягу робіт.
До змісту договору цивільно-правового характеру не слід включати умови, характерні для трудового договору, та використовувати формулювання, притаманні трудовим правовідносинам, як-от: «працівник», «роботодавець», «затверджений графік роботи», «належні умови праці», «своєчасна та повна оплата праці» тощо.

Детальніше у таблицях

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Пошук від Google

Наша розсилка

Мудра думка

Когда секретари бездельничают и занимаются болтовней – это явный признак того, что учреждение находится в состоянии загнивания

— Ли Якокка

Події

Ми в Instagram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: