Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Економіка » “Укртелеком” відмовляється від телеграм
Економіка

“Укртелеком” відмовляється від телеграм

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

ПАТ “Укртелеком” ухвалив рішення з 1 березня 2018 року припинити надання послуг телеграфного зв’язку загального користування для всіх категорій споживачів.

“Буде припинено прийом, обробку та передання на доставку телеграм усіх видів і категорій”, – повідомляє найбільший української оператор фіксованого зв’язку.

Як пояснює “Укртелеком”, таке рішення ухвалено у зв’язку зі значним скороченням кількості телеграм, що пов’язано з розвитком електронних каналів комунікації та поширенням використання цифрового підпису. Ще однією причиною відмови від цієї послуги є застаріле обладнання та відсутність його підтримки з боку виробників, зазначив оператор.

У прес-службі “Укртелекому” додали, що послуга передання телеграм швидко втрачає свою популярність, і її надання є збитковим для компанії. Зокрема, якщо у 2015 році було відправлено близько 350 тис. телеграм, то наступного року – 100 тис., а нині – лише близько 10 тис. на квартал.

“Відповідно доходи від послуги щороку вдвічі знижуються, і вони в кілька разів менші за витрати компанії на утримання телеграфу. Телеграфні послуги вже давно є збитковими для “Укртелекому” – це десятки мільйонів гривень на рік”, – наголосили в прес-службі.

У компанії уточнили, що оскільки переважна більшість телеграм надсилається в робочі дні, то з грудня 2017 року протягом трьох місяців змінюється графік їх прийому та доставки:

понеділок-субота з 8:00 до 19:00, тоді як неділя і святкові дні будуть вихідними.

“Сподіваємося на розуміння тих небагатьох користувачів послуги й упевнені, що в разі необхідності вони оберуть для себе інший схожий і сучасний канал комунікації, наприклад пропозиції “Укрпошти”, – зазначили в “Укртелекомі”.

Наголосимо, “Укртелеком” підвищить тарифи з 01 січня 2018 року!

 Як уточнили в прес-службі НКРЗІ, для абонентів міст зв’язок подорожчає на 7,3%, а абонентів села – на 14,5%.

Таким чином, тариф Домашній Безліміт для жителів міст буде коштувати близько 74 грн, для жителів села – 70 грн.

Тариф Домашній Базовий буде коштувати близько 67 грн для міста і близько 63 грн для села.

І все одно це не достатня міра, у прес-службі Укртелекому підкреслюють, що нові ціни будуть на рівні собівартості надання послуг. Тобто натякають на нових підвищеннях цін на послуги. Останнє підвищення відбулось 01 жовтня 2017 року.

за повідомленнями Інтерфакс


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка