Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Держоргани інформують » Увага! Держпраці наступає! Кампанія щодо недопустимості використання незадекларованої праці
Держоргани інформують Консультації

Увага! Держпраці наступає! Кампанія щодо недопустимості використання незадекларованої праці

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

На виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів за участі інших державних органів та органів місцевого самоврядування проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.

Інформаційними заходами охоплено більше 190 тисяч роботодавців, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, організації харчування та тимчасового розміщування. Під час інформаційних заходів інспектори праці проінформували роботодавців і працівників про ризики використання незадекларованої праці.

Перелік охоплених інформаційними заходами роботодавців опрацьований Пенсійним фондом України і із загальної кількості виокремлено більше 15 тисяч роботодавців, які використовують незадекларовану працю. Так, у ході інформаційних візитів інспекторами праці у зазначених роботодавців встановлено близько 49 тисяч осіб, не зареєстрованих в реєстрах Пенсійного фонду.

З 10 лютого цього року розпочинається наступний етап виконання доручення Прем’єр-міністра – інспекційна кампанія, під час якої планується охопити інспектуваннями віднесених до зазначеного переліку роботодавців.

У зв’язку із зазначеним, Держпраці у черговий раз звертається до роботодавців із закликом оформити трудові відносини з працівниками.

Якщо інспектор праці виявить незадекларованого працівника, він буде зобов’язаний вжити заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Оформлені трудові відносини ­– це запорука продуктивної праці та сталого бізнесу!

ДСПП

Більше по темі:

Держпраці: Змінено розміри штрафів та процедуру їх накладення

ДЕРЖПРАЦЯ ІДЕ В НАРОД! Поки що із роз’ясненнями а з 01.02.2020року із перевірками.

Оформлення трудових відносин з працівником

Як ФОПу правильно оформлювати трудові відносини та вести кадровий документооборот

Неофіційні трудові відносини: негативні наслідки і для працівника, і для роботодавця

Зеленський підписав закон, який зменшує штрафи за порушення трудового законодавства

Розміри штрафів за порушення трудового законодавства з 02 лютого 2020 року


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X