Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Визначено області з негативною динамікою рівня госпіталізації з діагнозом COVID-19, але без паніки! Україна отримає від США інноваційні ліки.
Це цікаво

Визначено області з негативною динамікою рівня госпіталізації з діагнозом COVID-19, але без паніки! Україна отримає від США інноваційні ліки.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Станом на 2 вересня, всі області України перебувають у “зеленій” зоні карантину. Однак епідеміологічні показники в деяких регіонах поза межами норми.

В Луганській області спостерігається ріст динаміки госпіталізацій хворих на COVID-19. Наразі цей показник в регіоні становить 75,8%.
У Львівській області динаміка COVID-госпіталізацій складає 54,4%.

Також динаміка рівня госпіталізацій перевищує норму і в Одеській області – 70,2%.
У Херсонській області цей показник складає 56,2%.

Варто зазначити, що норма динаміки загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим чи підозрою на COVID-19 повинна складати не більше ніж 50%.

Проте, Уряд США в рамках співпраці з Україною надасть інноваційні ліки проти COVID-19.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, інноваційні ліки проти COVID-19 зареєстровані FDA і рекомендовані для пацієнтів з легким і середнім ступенем тяжкості COVID-19.

Зокрема, українська сторона отримає 20 тисяч флаконів Бамланівімабу (Bamlanivimab) і 40 тисяч флаконів Етесевімабу (Etesevimab). Препарати вже готують для відправки в Україну.

“Діють вони безпосередньо на вірус – препарати зв’язуються зі спайковими білками вірусу, запобігаючи проникненню в клітину і подальшому розмноженню, прискорюють одужання хворих з коронавірусною хворобою і запобігають виникненню ускладнень і потраплянню до лікарні“,

– пояснив Ляшко.

Коронавірус в регіонах

24 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X