Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Внутрішня безпека ДФС нарешті запрацювала по-справжньому?
Це цікаво

Внутрішня безпека ДФС нарешті запрацювала по-справжньому?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

За матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки ДФС розпочато 80 кримінальних проваджень

Протягом січня-липня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 152 кримінальних провадження, з них 80 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 39 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів.

До суду направлено 8 обвинувальних актів та 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів. 

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 44 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення. 

Для з’ясування причин і обставин вчинення посадовими особами ДФС правопорушень у сфері службової діяльності проводяться службові розслідування та перевірки. За їх результатами посадові особи притягуються до дисциплінарної відповідальності.

ДФС

В той же час на Фейсбуці головного Фіскала віднаходимо таке повідомлення:

НВ вважає, що я дуже впливова людина. Скористаюсь цим, аби вплинути на вас і розповсюдити меседж:

– якщо у вас митниця вимагає хабарі – пишіть мені напряму в ФБ. Або тегайте в пості (бо фб інколи ховає листи не від френдів)
– якщо хтось бігає по регіонам і розповідає, що треба збирати гроші Нефьодову – це шахраї. Здавайте шахраїв мені
– якщо хтось розповідає, що «домовився із зеленими і тепер наглядає за розмитненням чогось» – це мутанти. Здавайте їх Oleksiy Honcharuk David Braun
– якщо хтось із моїх нових підлеглих думає, що їх бізнес якось від мене сховається – ви помиляєтесь. Це лише питання часу. Мені не треба пояснювати, що таке направлене орієнтування, а через 10 днів відкликане. А потім знов направлене. А потім знов відкликане
– але якщо хтось митникам дзвонить із будь-яких органів із «порадами» кого і як розмитнювати – тепер ми живемо по новому і ці поради йдуть лісом. Колеги, я безальтернативно очікую від вас відповіді «вибачте, тепер це не працює, порадьтесь із своїм керівництвом, хай вони набирають голову ДержМитСлужби». Якщо хтось буде розмитнювати щось по командам інших людей – буде звільнений. Якщо хтось на вас тисне – пишіть мені напряму

Нова митниця будується повільно, але безальтернативно…


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  ДФС вже не існує! ЇЇ замінила ДПС: Державна податкова служба України розпочала свою роботу

Наша розсилка

Події

липень, 2021

X