Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Як відкрити корпоративний рахунок в європейській платіжній системі з прямим IBAN?
Це цікаво

Як відкрити корпоративний рахунок в європейській платіжній системі з прямим IBAN?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Платіжні системи надають можливість виконувати безліч операцій, не завжди доступних в звичайному банку і завдяки цьому є популярним рішенням серед бізнесу.

Європейська платіжна система може бути хорошою альтернативою банку за умови, що функціональність платформи дозволяє користувачам отримувати перекази, здійснювати виплату заробітної плати, приймати оплату кредитною карткою, здійснювати розрахунки з постачальниками, обмінювати валюту і виконувати платежі в зоні SEPA.

Платіжна система, про яку сьогодні піде мова, контролюється банком Литви згідно з положенням про електронні гроші. Відкриття рахунку може бути проведено дистанційно з наданням певного пакету документів.
Рахунок можуть відкрити компанії- нерезиденти, включаючи компанії з країн СНД.

ІТ та крипто-бізнес також приймається за умови наявності ліцензій. Технічна підтримка доступна 24/7 англійською та російською мовами.

Вимоги мінімального депозиту і балансу відсутні. При відкритті рахунку необхідно сплатити комісію в розмірі від 50 до 1500 EUR в залежності від типу компанії і діяльності. Щомісячне обслуговування обійдеться в суму від 10 до 300 EUR, відповідно. Основна валюта — EUR, є основною також і для вхідних платежів. При здійсненні переказів можна використовувати інші валюти.

Для відкриття корпоративного рахунку необхідно надати скан-копії реєстраційних документів компанії, документи, що підтверджують функціонування компанії, завірених Апостілем не більше, ніж 6 місяців тому, а також опис діяльності, рішення ради директорів, схема бенефіціарів, наявні ліцензії та інші документи. У деяких випадках необхідно буде відправити нотаріально завірені копії документів по звичайній пошті.
Також необхідно надати особисті документи бенефіціарів, директорів і акціонерів: копії паспортів, термін дії яких становить не менше 2 місяців, документ, що підтверджує місце проживання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Читати по темі:  Как проходят президентские выборы в Соединенных Штатах Америки

Наша розсилка

Реклама

Події

січень, 2020

Random Quote

Кораблю, щоб йти прямо по курсу, потрібен один керманич і один штурвал. Те ж саме стосується і успішного управління бізнесом. Не можна приставити штурвал до кожного стільця в організації

— Жюль Ормон
X

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: