Головна » Бухгалтеру » Консультації » Якою мовою укладаються зовнішньоекономічні контракти
Консультації

Якою мовою укладаються зовнішньоекономічні контракти

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У підкатегорії 114.09 ресурсу “ЗІР” податківці розповіли, що договір (контракт) укладається суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності або його представником у простій письмовій або в електронній формі, якщо інше не передбачено міжнародним договором України чи законом.

Банки мають право вимагати від резидентів перекладу на українську мову договорів з нерезидентами, які складені іноземною мовою, та інших документів, що необхідні для здійснення контролю за своєчасністю розрахунків за експортними, імпортними операціями їх клієнтів (крім документів, що необхідні для здійснення контролю за своєчасністю розрахунків за експортними операціями, викладених англійською мовою, а також викладених іноземною мовою з одночасним викладенням англійською мовою).

Не перекладаються на українську мову документи:

  • складені російською мовою,
  • текст яких викладено іноземною мовою з одночасним його викладенням українською (російською) мовою;
  • складені іноземною мовою, за умови, що вони відрізняються лише цифровою інформацією та/або даними щодо конкретних фізосіб (прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання) або юридичних осіб (найменування, місцезнаходження) від зразка, який перекладено з іноземної мови з дотриманням вимог абзацу четвертого п. 1.12 розд. 1 Інструкції №136.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

вересень, 2021

X