Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Закон про обмеження використання пластикових пакетів набуває чинності: що буде заборонено
Це цікаво

Закон про обмеження використання пластикових пакетів набуває чинності: що буде заборонено

Поділіться з друзями - підтримайте проект

З 10 грудня, оскільки Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» набуває чинності, почне діяти перший етап обмежень на обіг пластикових пакетів.

передбачаються такі обмеження:

  • заборона безоплатного розповсюдження пластикових пакетів. Тепер їх можна буде тільки купити. Як зазначалося раніше, вони будуть коштувати у магазинах мінімум 2 грн;
  • заборонено розповсюдження в об’єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг надтонких, тонких, оксорозкладних пластикових пакетів. Ця заборона не поширюється на біорозкладні пластикові пакети.

Останнє обмеження також не поширюється на надтонкі пластикові пакети шириною до 225 міліметрів (без бокових складок), глибиною до 345 міліметрів (з урахуванням бокових складок), довжиною до 450 міліметрів (з урахуванням ручок), що призначені для пакування та/або транспортування свіжої риби, м’яса та продуктів із них, сипучих продуктів, льоду та розповсюджуються в об’єктах роздрібної торгівлі як первинна упаковка.

В.о. міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець в ефірі програми «Твій день» заявляв, що обмеження обігу пластикових пакетів на території України створені задля запобігання утворенню відходів.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

січень, 2022

X