Головна » Юристу » Юридичні консультації » Запит податкового органу про надання інформації: немає свідчення про порушення податково законодавства – немає відповіді на запит!
Юридичні консультації

Запит податкового органу про надання інформації: немає свідчення про порушення податково законодавства – немає відповіді на запит!

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Запит податкового органу про надання відповідної інформації платником податків повинен визначати конкретні підстави, тобто, наявність чітко окреслених обставин, які свідчать про порушення платником податків податкового законодавства.

Без повідомлення вказаних фактів платник податків не має об`єктивної можливості надати будь-які пояснення та їх документальне підтвердження.

Обов`язок платника податків надати пояснення та документальні підтвердження на письмовий запит кореспондує і обов`язок контролюючого органу, посилаючись на відповідну правову підставу для направлення запиту, конкретизувати та розкрити, що саме зумовило необхідність отримання такої інформації від платника податків та у зв`язку з чим виникла необхідність надання такої інформації (пункт 1 абзацу 2 пункту 73.3 статті 73 ПК України).

Постанова Верховного Суду від 06.10.2020р. (справа № №280/1475/19). 

32 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X