Головна » Кадровику » Кадровий облік » Зразок наказу про відпустку по догляду за дитиною до трьох років
Кадровий облік

Зразок наказу про відпустку по догляду за дитиною до трьох років

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається працівнику після закінчення відпустки по вагітності та пологах на основі виданого роботодавцем наказу про відпустку по догляду за дитиною до трьох років. Наказ про відпустку по догляду за дитиною до трьох років видається на основі заяви жінки або особи, яка фактично доглядатиме за дитиною.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ПРО НАДАННЯ ВІДПУСТКИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ДО ДОСЯГНЕННЯ НЕЮ ТРИРІЧНОГО ВІКУ

Директору ТОВ "Сонечко" прізвище П.І. по Б. _______________________ (посада прізвище родовому відмінку)

ЗАЯВА про надання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Прошу надати мені відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку із "____" __________ 20___ року по "____" _______ 20___ року. Додаток: копія свідоцтва про народження дитини І-БП № ________ від ________.Дата написання підпис Прізвище на ініціали 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Сонечко»

 

НАКАЗ

16.03.2011 року                                                      м. Київ                                           № 296-ВПро надання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Лінік В.М. Відповідно до ст. 179  Кодексу законів про працю України, ст. 18 Закону України “Про відпустки”НАКАЗУЮ:Лінік Вікторії Миколаївні, провідному спеціалісту ТОВ "Сонечко", надати відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з 17.03.2011 року по 17.03.2014 року  включно.
Читати по темі:  Оподаткування вартості путівок
Підстава: заява Лінік В.М. Директор ____________    В. Л. Остапчук 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Хочешь иметь столько денег,чтобы хватало тебе и твоей семье — работай сам… Хочешь обеспечить свои будущие поколения — заставь людей работать на себя

Зразок наказу про відпустку по догляду за дитиною до трьох років

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом