Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Звідки в Дії з’являються дані користувачів, і наскільки додаток є безпечним
Це цікаво

Звідки в Дії з’являються дані користувачів, і наскільки додаток є безпечним

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Чи зберігає Дія дані користувачів ?

 В Україні збираються прирівняти цифрові паспорти за юридичною силою до паспортів-книжечок або пластиковим ID-паспортами.

На даний момент вже прийнятий і підписаний Президентом Зеленським Закон 1368-IX «Про внесення змін до Закону України« Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус »(законопроект 4355).

По суті, цим законом вводиться ще один, новий вид паспорта – цифровий, користуватися яким можна за допомогою Дії.

Звідки в Дії з’являються дані користувачів, і наскільки додаток є безпечним, розповів керівник проекту ПРООН «Цифрові, інклюзивні, доступні: проект підтримки цифровізації державних послуг в Україні »Володимир Брусилівський.

«Додаток Дія, яке є частиною Єдиного державного порталу електронних послуг не зберігає персональні дані користувачів на« бекенда » або серверної частини, наприклад, паспортні дані. Дія, коли працює з даними, що знаходяться в зашифрованому вигляді на вашому телефоні, не може до них підступитися, поки ви самі не зайдете в додаток і не дасте з додатком таке право. Тобто, якщо у вас встановлена ​​Дія, і ви в неї не зайшли, ні у ДП Дія, ні у Мінціфри, ні у будь-якого іншого особи, яке адмініструє цю систему, немає можливості подивитися ваші дані. Їх там просто немає. Вони є в реєстрі: в Єдиному демографічному реєстрі – якщо ми говоримо про паспорт або в інших реєстрах, якщо ми говоримо про водійському посвідченні або іншому документі. І звернення до Реєстру здійснюється виключно в той момент, коли ви запускаєте Дію »,

– зазначив він.

Детальніше дивіться в сюжеті Право ТВ.

29 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X