Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Бюро економічної безпеки: які ж будуть зарплати?
Це цікаво

Бюро економічної безпеки: які ж будуть зарплати?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Хоча законом про БЕБ і передбачено позбавлення Служби безпеки України права розслідувати економічні злочини, у СБУ все ще залишаються ці повноваження.

Також відомо, що 22 вересня Верховна Рада відклала запуск Бюро економічної безпеки на два місяці – до 26 листопада. До цієї дати треба буде розв’язати всі організаційні питання.

Звичайно ж, це питання і по оплаті праці співробітників БЕБ.

Так, 19 жовтня Кабмін опублікував постанову №1068 від 06.10.2021, яким затверджено: положення про Бюро економічної безпеки; умови і розміри оплати праці та грошового забезпечення працівників БЕБ; внесено зміни до Постанови КМУ від 5.04.2014 № 85 «Деякі питання затвердження граничної чисельності працівників апарату і територіальних органів ЦОВВ, інших державних органів».

Скільки будуть отримувати співробітники БЕБ

Ми писали, що проектом Держбюджету на 2021 рік пропонується «заморозити» прожитковий мінімум, який застосовується для визначення посадових окладів працівників державних органів, оплата праці яких регулюється спеціальними законами. Він буде менше, ніж у інших громадян, і складе 2102 грн.

Але навіть з огляду на таке «заморожування», оклади в БЕБ будуть цілком пристойними.

Так, Кабмін затвердив коефіцієнти, виходячи з яких «голий» оклад без урахування надбавок, доплат тощо. Буде наступним (якщо вважати з мінімального прожиткового мінімуму):

  1. Перший заступник директора, заступник директора – 60 958 грн
  2. Заступник начальника територіального управління – 56 754 грн
  3. Директор департаменту (центральний апарат) – 58 856 грн
  4. Начальник самостійного управління – 52 550 грн
  5. Детектив, аналітик, старший оперуповноважений з особливо важливих справ – 44 142 грн

Найменший оклад передбачений для інспектора. І він досягає 43 тис. грн в центральному апараті та 42 тис. грн в територіальних управліннях БЕБ.

Також прописується щомісячна надбавка за вислугу років у розмірі: за наявності стажу роботи до п’яти років – 25%, понад п’ять років – 30%, більше 10 років – 35%, понад 15 років – 40%, понад 20 років – 45%, понад 25 років – 50% посадового окладу.

Премії працівникам БЕБ встановлюються в розмірі не більше 30% посадового окладу.

Крім того, працівникам БЕБ виплачується щомісячна доплата за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці, у розмірі залежно від ступеня секретності інформації.

А також працівникам БЕБ виплачується щомісячна доплата за науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) або доктора наук з відповідної спеціальності у розмірі відповідно 15% і 20% посадового окладу. Доплата за науковий ступінь виплачується працівникам БЕБ в разі, коли виконання ними службових обов’язків відповідно до посад збігається за профілем з науковим ступенем.

Відзначимо, що сам директор БЕБ Вадим Мельник раніше розповів , що буде отримувати на своїй посаді від 120 тисяч грн на місяць.

 

СЮГ


Поділіться з друзями - підтримайте проект