Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи потрібно вказувати у податкових накладних за 2017 рік код УКТ ЗЕД для вітчизняного товару, який придбано до 2017 року?
Консультації

Чи потрібно вказувати у податкових накладних за 2017 рік код УКТ ЗЕД для вітчизняного товару, який придбано до 2017 року?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email
 Матеріал по теміЯкий код проставляти в податкових накладних на товари та послуги Згідно з пп. 1 п. 94 Закону №1797 одним із обов’язкових реквізитів ПН з 01.01.2017 року став код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.При цьому платники податку, які постачають підакцизні товари та ввозять товари на митну територію України, зазначають код УКТ ЗЕД товару повністю (як було й раніше).А ось інші платники податків мають право зазначати код товару/послуги неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду:
  • для товарів слід брати код згідно з УКТ ЗЕД;
  • для послуг - згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.
Таким чином, починаючи із 2017 року платник податку, який постачає вітчизняні товари, незалежно від дати їх придбання, зобов’язаний у ПН та РК, складених після 01.01.2017 року, зазначити код УКТ ЗЕД для такого товару – як мінімум перші 4 цифри відповідного коду.Помилки в реквізитах, визначених п. 201.1 ПКУ (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, не можуть бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді до їх реєстрації. Тобто невірно вказаний код УКТ ЗЕД може бути перешкодою для реєстрації ПН та РК і вже точно скасує можливість покупця скористатися ПК за таким документом, навіть зареєстрованим в ЄРПН.Проте з 01.01.2017 р. до 31.12.2017 р. не будуть застосовуватися штрафні санкції за п. 120 прим. 1.3 ПКУ за помилки, допущені в ПН під час застосування коду товару згідно з УКТ ЗЕД та/або коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг. Це передбачено новим п. 35 прим.1 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Штрафи за порушення строків реєстрації податкових накладних в 2017 р.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

7 − 4 =

Наша розсилка

Випадкова цитата

Экономический кризис раскроет то, чего не в состоянии обнаружить аудиторы

Чи потрібно вказувати у податкових накладних за 2017 рік код УКТ ЗЕД для вітчизняного товару, який придбано до 2017 року?

Час читання: 3 min
0

Поділитися з другом