Головна » Бухгалтеру » Консультації » Чи потрібно вказувати у податкових накладних за 2017 рік код УКТ ЗЕД для вітчизняного товару, який придбано до 2017 року?
Консультації

Чи потрібно вказувати у податкових накладних за 2017 рік код УКТ ЗЕД для вітчизняного товару, який придбано до 2017 року?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email
 Матеріал по теміЯкий код проставляти в податкових накладних на товари та послуги  Згідно з пп. 1 п. 94 Закону №1797 одним із обов’язкових реквізитів ПН з 01.01.2017 року став код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг. При цьому платники податку, які постачають підакцизні товари та ввозять товари на митну територію України, зазначають код УКТ ЗЕД товару повністю (як було й раніше). А ось інші платники податків мають право зазначати код товару/послуги неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду:
  • для товарів слід брати код згідно з УКТ ЗЕД;
  • для послуг - згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.
Таким чином, починаючи із 2017 року платник податку, який постачає вітчизняні товари, незалежно від дати їх придбання, зобов’язаний у ПН та РК, складених після 01.01.2017 року, зазначити код УКТ ЗЕД для такого товару – як мінімум перші 4 цифри відповідного коду. Помилки в реквізитах, визначених п. 201.1 ПКУ (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, не можуть бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді до їх реєстрації. Тобто невірно вказаний код УКТ ЗЕД може бути перешкодою для реєстрації ПН та РК і вже точно скасує можливість покупця скористатися ПК за таким документом, навіть зареєстрованим в ЄРПН. Проте з 01.01.2017 р. до 31.12.2017 р. не будуть застосовуватися штрафні санкції за п. 120 прим. 1.3 ПКУ за помилки, допущені в ПН під час застосування коду товару згідно з УКТ ЗЕД та/або коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг. Це передбачено новим п. 35 прим.1 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Чи є обов’язковим відпрацювання двотижневого терміну у зв’язку зі звільненням за власним бажанням

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

17 + девять =

Наша розсилка

Події

14
Дек
14:00 - 16:00

Тренинг "УЧЕТНАЯ ПОЛИТИКА 2018: необходимые изменения, выбор оптимальных вариантов" 14.12.17

Чи потрібно вказувати у податкових накладних за 2017 рік код УКТ ЗЕД для вітчизняного товару, який придбано до 2017 року?
21
Дек
09:30 - 14:30

Підсумковий бухгалтерський семінар "Теорія і практика головних подій 2017 року" 21.12.17

Конференц-зал бізнес-школи Українського католицького університету
21
Дек
10:00 - 12:00

Вебинар Бухгалтерский учет и уплата налогов: итоги 2017 года. И что нас ждет в 2018 г. 21.12.2017

Чи потрібно вказувати у податкових накладних за 2017 рік код УКТ ЗЕД для вітчизняного товару, який придбано до 2017 року?

Випадкова цитата

Если бухгалтер нарушает правила, его штрафуют. Если нет, то облагают налогом

Чи потрібно вказувати у податкових накладних за 2017 рік код УКТ ЗЕД для вітчизняного товару, який придбано до 2017 року?

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом