Головна » На правах реклами » До чого призводить відсутність імплантації зубів?
На правах реклами

До чого призводить відсутність імплантації зубів?

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Як і з кожною стоматологічною проблемою, з імплантацією також не варто затягувати. До чого це може призвести, і чому сучасні технології роблять стоматологічні операції максимально комфортними та зберігають здоров’я пацієнта – вже в нашій статті.

Сучасна стоматологія дозволяє все життя дарувати привабливі посмішки, насолоджуватися смаком улюбленої їжі та підтримувати здоров’я ротової порожнини. Це можливо, навіть якщо вам доводиться замінити зуб на штучний. Це трапляється через спадковість, захворювання й нещасні випадки. І якщо лунка без зуба знаходиться не в зоні посмішки, значна кількість пацієнтів вирішує якомога довше відтягувати момент звернення до лікаря. Чому не потрібно так робити, і як  імплантація зубів рятує життя – дізнаєтеся просто зараз.

Причини скоріше зайнятися імплантацією

Якщо ви змирилися зі втратою одного жувального зуба, чи готові ви прощатися з сусідніми одиницями також? Навряд. Через це, і через багато інших причин так важливо вчасно поставити у щелепу штучний титановий корінь замість втраченого природного:

  • Без зуба в зоні посмішки втрачається естетика, що впливає на особистий і кар’єрний успіх людини, а також значно – на її самооцінку.
  • Відсутність жувального зуба призводить до неправильного розподілення навантаження між щелепами при пережовуванні їжі. Це викликає зміни в роботі м’язів обличчя, а також проблеми із травною системою, недостатнє перетравлювання, виразки та недостачу корисних речовин.
  • Кровопостачання під лункою поступово втрачається, а щелепна кістка в цьому місці атрофується. Як результат – опущення частити зубного ряду, оголення шийок та коренів сусідніх зубів, їх розхитування. Врешті, це може призвести до втрати нових зубів.
  • Штучний корінь виконує ту ж саму роль, що й природний, «тримає» кістку на місці й швидко приживається. Це пов’язано з біоінертністю та надійністю титанового сплаву, із якого виготовляються імпланти, а також із тим, що ясна під встановленою конструкцією починають більш активно кровопостачатися.

Якою буває імплантація?

Варто зрозуміти, що імплантація – ще не протезування. Тобто, вам можуть поставити штучний корінь і дати йому прижитися протягом 3-6 місяців. Після цього на нього встановлять коронку чи протез.

Ще один варіант – зі встановленням на вживлений імплант невеликого тимчасового протезу. Таке рішення називається «імплантацією з негайним навантаженням», що позитивно впливає на приживлення штучного кореня, а також на вашу впевненість. До того ж, ви встигаєте звикнути до протеза, і не втрачаєте чіткої дикції в період очікування постійної конструкції.

Найбільш оперативний варіант – вживлення імплантів під час операції з видалення зубів. Така схема називається «одномоментною імплантацією». Цілком можливо, за відсутності протипоказань, вона підходить і вам.

Дізнатися, як саме буде проводитися імплантація у вашому конкретному випадку, отримати детальну консультацію висококласного фахівця, а головне – не втратити ані здоров’я, ані краси посмішки, ви можете з клінікою Осадчого. Звертайтеся просто зараз!


Поділіться з друзями - підтримайте проект