Головна » Бухгалтеру » Консультації » Коригування ПДВ при збільшенні ціни товару
Консультації

Коригування ПДВ при збільшенні ціни товару

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 Якщо на дату отримання передоплати постачальником була складена податкова накладна, а потім були внесені зміни до умов договору в частині збільшення ціни, постачальник має скласти розрахунок коригування.У разі якщо покупець не здійснював доплату, постачальник на дату постачання першої партії продукції складає розрахунок коригування, в якому здійснюється два записи: - зі знаком «-» обсяг фактично поставленого товару за старою ціною; - зі знаком «+» обсяг фактично поставленого товару, перерахований з урахуванням нової ціни поставки.При здійсненні операцій з постачання наступних партій товарів розрахунки коригування складаються в аналогічному порядку. У разі якщо до дати фактичної поставки товару покупець здійснив доплату, у розрахунку коригування зазначають:- зі знаком «-» весь обсяг товару, який підлягає постачанню за старою ціною; - зі знаком «+» аналогічний обсяг товару за новою ціною. При подальшому постачанні товару податкові накладні та розрахунки коригування не складаються.У разі часткової доплати у розрахунку коригування записують: - зі знаком «-» весь обсяг товару, який підлягає постачанню за старою ціною; - зі знаком «+» обсяг товару, перерахований з урахуванням нової ціни поставки в межах отриманого авансу (з урахуванням отриманої доплати). При подальшому відвантаженні товарів, за які не було проведено доплату, постачальник складає другий розрахунок коригування, в якому здійснює запис зі знаком «+» на такий обсяг товару з урахуванням нової ціни поставки.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Який порядок заповнення заголовної частини податкової накладної при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві, або по безготівковому розрахунку особі, яка не зареєстрована платником ПДВ?

Наша розсилка

Опитування

Нужен ли на вашем предприятии "Платежный календарь"

Платежный календарь представляет собой плановый финансовый документ, обеспечивающий ежедневное управление поступлением и расходованием денежных средств предприятия.

Випадкова цитата

Если вы тратите слишком много времени на размышления, вы никогда это не сделаете

Коригування ПДВ при збільшенні ціни товару

Час читання: 2 min
0

Поділитися з другом