Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Нові податки для громадян і бізнесу на фоні податкової амністії: коментують «Слуги народу»
Це цікаво

Нові податки для громадян і бізнесу на фоні податкової амністії: коментують «Слуги народу»

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Чи варто чекати перевірок податківців після вступу в силу податкової амністії та чи підвищаться ціни на житло через проект Кабміну 5600

Нові податки для громадян і бізнесу на фоні податкової амністії: коментують «Слуги народу»

Верховна Рада готується 1 липня розглянути урядовий законопроект 5600, який підвищує податки для бізнесу, збільшує штрафи і забороняє виїзд за кордон підприємцям, які мають податковий борг.

Також він передбачає збільшення податку з продажу нерухомості – 18% з третього продажу квартири.

Окрім того, як відомо, 15 червня Верховна Рада схвалила закон про податкову амністію, ініціатором якого виступив Президент Зеленський.

Як визначено новим законом, якщо ви не подаєте так звану «нульову декларацію», буде вважатися, що ви маєте до 400 тис. грн, квартири площею до 120 кв. м, будинок – до 240 кв. м, нежитлову некомерційну нерухомість 60 кв. м, автомобіль середньоринкової вартістю не більше 400 тис. грн з об’ємом двигуна не більше 3 літрів, земельну ділянку в розмірі безкоштовної передачі.

Що стосується законності придбання всього, що більше зазначених вище нормативів, то тут у подальшому можуть виникнути питання.

Чи варто очікувати санкцій з боку податкової, та чи підвищаться ціни на житло, у депутатів дізнавалося Право ТВ.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

X