Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Субсидії отримають не всі: Уряд запровадив верифікацію обмеження.
Це цікаво

Субсидії отримають не всі: Уряд запровадив верифікацію обмеження.

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Ми вже повідомляли про верифікацію державних виплат та допомог, в тому числі і лікарняних. Нагадаємо, що ПОРЯДОК здійснення верифікації та моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій, інших соціальних виплат  затверджено постановою № 136 Кабінету Міністрів України іще 18 лютого 2016 р.

Заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко розповів про критерії відбору субсидіантів, котрі були змінені під час позачергового засідання Кабміну (а не закритого, як іноді неправильно повідомляють), тому що сьогодні вже кінець квітня, а з першого травня має відбуватися перепризначення субсидій на наступний період, тож все відбувалося в плановому режимі.

Субсидії – це адресна соціальна допомога тим, хто не може (а не «не хоче») оплачувати комунальні послуги. Сьогодні проводиться достатньо серйозна робота стосовно підтвердження прав на отримання субсидії, в тому числі верифікація. Результати верифікації показують, що не всі з тих, хто отримав житлову субсидію, потребують такої підтримки від держави.

Віталій Музиченко навів приклад, коли людина оформила житлову субсидію і буквально через декілька тижнів купила валюту у сумі більш ніж на мільйон гривень.

Тож сьогодні встановлюється чітке правило, що субсидія призначатися не буде тим, хто здійснив дорогу вартісну покупку на суму 50 000 гривень і більше. Крім того, вводяться обмеження стосовно наявності двох житлових приміщень, двох транспортних засобів і т.д. Під такі обмеження може потрапити кілька відсотків одержувачів субсидій.

Нові правила нарахування субсидій передбачають наступне:

  • враховуватимуть дохід від депозитів;
  • вивчатимуть, хто їздив за кордон, купував валюту або банківські метали;
  • скасують комісії, які приймали рішення про призначення субсидій.

Стосовно ухвалення рішення про перерахування пенсій на банківські картки, заступник міністра пояснив наступне.

За останні 5-7 років у нас чисельність одержувачів соціальних виплат у банківських установах постійно зростає.

На сьогоднішній день через пошту соціальні виплати отримують близько третини одержувачів.

Відповідно до 1 вересня кожен одержувач пенсії або соціальної виплати має можливість обрати установу уповноваженого банку і відкрити там рахунок.

При цьому передбачено, що для мало мобільних категорій населення, як і раніше буде можливість отримувати відповідні виплати через Укрпошту. Мало того, відповідно до умов договору передбачено те, що банки мають можливість забезпечувати доставку відповідних виплат. Це дасть можливість розвитку банківського сектору або банківських послуг, зокрема послуг POS- терміналів, у тому числі в сільській місцевості.

49 Переглядів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Реклама

X