Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Інтерв’ю » Вдалий досвід адміністрування ПДВ надихає…
Інтерв’ю

Вдалий досвід адміністрування ПДВ надихає…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«Сьогодні суб’єкт господарювання в режимі он-лайн може відслідкувати всю процедуру відшкодування — від подачі заявки до зарахування коштів на рахунок. У квітні майже 95% сум ПДВ суб’єкти получили в рамках законодавчих процедур за результатами камеральних перевірок. Це великий  позитив і для нас, і для бізнесу», – зазначив Мирослав Продан. В.О. очильник ДФС України обмовився про впровадження автоматичної системи критеріїв ризиків з податку на прибуток. А це означає лише одне — зміни, знову зміни! Лише сподіватимемось, що вони на краще.

За словами пана Продана, ефективне впровадження автоматичної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ дозволить покінчити із зловживаннями з цим податком. Нагадаємо, автоматична система тестується, а з 1 липня запрацює у штатному режимі.

«На рівні центрального апарату за участі міжнародних фахівців розробляється автоматична система критеріїв ризиків з податку на прибуток. Я глибоко переконаний, що  виключивши вплив людського фактору на процеси адміністрування податків, ми зможемо позбутися корупції», – поточнив М. Продан.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Читати по темі:  Дії платника ПДВ при зміні місцезнаходження

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

четыре × 3 =

Наша розсилка

Опитування

Якою бухгалтерською програмою ви користуєтесь?

Випадкова цитата

Есть всего одна вещь, которой человек может полностью управлять — это его собственное отношение к жизни

Вдалий досвід адміністрування ПДВ надихає…

Час читання: <1 min
0

Поділитися з другом