Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Інтерв’ю » Вдалий досвід адміністрування ПДВ надихає…
Інтерв’ю

Вдалий досвід адміністрування ПДВ надихає…

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

«Сьогодні суб’єкт господарювання в режимі он-лайн може відслідкувати всю процедуру відшкодування – від подачі заявки до зарахування коштів на рахунок. У квітні майже 95% сум ПДВ суб’єкти получили в рамках законодавчих процедур за результатами камеральних перевірок. Це великий  позитив і для нас, і для бізнесу», – зазначив Мирослав Продан. В.О. очильник ДФС України обмовився про впровадження автоматичної системи критеріїв ризиків з податку на прибуток. А це означає лише одне – зміни, знову зміни! Лише сподіватимемось, що вони на краще.

За словами пана Продана, ефективне впровадження автоматичної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ дозволить покінчити із зловживаннями з цим податком. Нагадаємо, автоматична система тестується, а з 1 липня запрацює у штатному режимі.

«На рівні центрального апарату за участі міжнародних фахівців розробляється автоматична система критеріїв ризиків з податку на прибуток. Я глибоко переконаний, що  виключивши вплив людського фактору на процеси адміністрування податків, ми зможемо позбутися корупції», – поточнив М. Продан.


Поділіться з друзями - підтримайте проект
X