Головна » Бухгалтеру » Консультації » Відсутність коду послуги згідно з ДКПП — не визначається як помилка
Консультації

Відсутність коду послуги згідно з ДКПП – не визначається як помилка

Поділіться з друзями - підтримайте проект

ДФС у Вінницькій області у листі від 01.02.2017 р. №146/10/02-32-12-01 нагадала, що оскільки чинна форма податкової накладної* не містить окремого поля для відображення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі – ДКПП), до внесення змін у неї код послуги тимчасово не зазначається.

При цьому відсутність коду послуги згідно з ДКПП в податковій накладній, дата складання якої припадає на період з 1 січня 2017 року до дати набрання чинності відповідних змін до форми податкової накладної, не визначається як помилка, допущена при складанні такої податкової накладної. Про це податківці повідомляли раніше тут і тут.

Вінницькі ж податківці додатково зазначили, що до внесення змін до ПН, податкові накладні, виписані та оформлені належним чином  на придбання послуг  без зазначення коду послуг  згідно з ДКПП  та зареєстровані  в ЄРПН платником податку, який здійснює операції з постачання послуг, є для покупця таких послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

*Зверніть увагу! Уже з’явився проект нової податкової накладної.


Поділіться з друзями - підтримайте проект

Наша розсилка

Події

вересень, 2021

X