Головна » На підставі чого оформлюється повернення коштів покупцеві?

На підставі чого оформлюється повернення коштів покупцеві?

You are here:
< Назад

Повернення коштів покупцеві оформлюється на підставі:

  • письмової заяви, складеної в довільній формі, в якій вказано причину повернення товару та інформацію про покупця (паспортні дані для фізособи, реквізити, якщо покупець — суб’єкт підприємницької діяльності);

  • договору купівлі-продажу або надання послуг (розірвання договору) за його наявності;

  • товарного чи фіскального чека, що підтверджує придбання товару (оплату послуги, виконання роботи);

  • техпаспорта чи іншого документа, якщо товар на гарантії.

Якщо сума, яку ви як продавець/постачальник маєте повернути покупцю, перевищує 100 гривень, складається акт про видачу коштів (п. 8 розд. IIІ Порядку № 547). У документі слід вказати:

  • дані покупця, який повертає товар (відмовляється від послуги), — паспортні дані фізособи або реквізити підприємця/юридичної особи;

  • відомості про повернений товар (послугу);

  • суму, яку повертають;

  • номер, дату і час видачі розрахункового документа, який підтверджує купівлю товару (отримання послуги).

Якщо оплату від покупця було отримано на розрахунковий рахунок, при поверненні гроші перераховуються на його рахунок.

При поверненні готівки з каси юридичні особи оформлють видатковий касовий ордер і вказують в ньому суму, яку повертають покупцю/замовнику.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Додати коментар

Клікніть, щоб прокоментувати

двадцать + 1 =

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: