Головна » Як заповнити реквізити у платіжних дорученнях на поповнення електронного рахунку у СЕА ПДВ

Як ми можемо допомогти?

Як заповнити реквізити у платіжних дорученнях на поповнення електронного рахунку у СЕА ПДВ

You are here:
< Назад
Print Friendly, PDF & Email

Рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ (далі — СЕА ПДВ) — рахунок, відкритий платнику ПДВ в Казначействі, на який таким платником перераховуються кошти у сумі, необхідній для досягнення розміру суми ПДВ, на яку платник ПДВ має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а також у сумі, необхідній для сплати узгоджених податкових зобов’язань з податку (п. 4 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 569).

При заповненні реквізитів отримувача у платіжних дорученнях у разі перерахування коштів з власного поточного рахунку на електронний рахунок у СЕА ПДВ:

  • у полі «Отримувач» зазначається найменування платника ПДВ;
  • у полі «Код» необхідно зазначити податковий номер платника ПДВ, за яким ведеться облік у контролюючих органах;
  • у полі «Банк отримувача» зазначається «Казначейство України (ел. адм. подат.)»;
  • у полі «Код банку» зазначається «899998»;
  • у полі «№ рахунку» необхідно зазначити номер рахунку, вказаний в електронному повідомленні або отриманий у Центрі обслуговування платників за основним місцем обліку.

Відповідно до п. 3.8 постанови Правління Нацбанку України від 21.01.2004 р. № 22 реквізит «Призначення платежу» платіжного доручення заповнюється платником так, щоб надавати повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України.

У разі перерахування коштів з власного поточного рахунку на електронний рахунок у СЕА ПДВ у полі № 4 друкується роз’яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі. Наприклад: «перераховано з власного поточного рахунку на електронний рахунок».