Головна » Які будуть наслідки якщо платник єдиного податку отримав оплату за товари, відвантажені на загальній системі

Як ми можемо допомогти?

Які будуть наслідки якщо платник єдиного податку отримав оплату за товари, відвантажені на загальній системі

You are here:
< Назад
Print Friendly, PDF & Email

Не потрібно включати в дохід єдинника кошти, що надійшли в оплату товарів (робіт, послуг), реалізованих на загальній системі, якщо їх вартість уже було включено в загальний оподатковуваний дохід СПД у період його роботи на ЗС (пп. 6 п. 292.11 ПКУ).

Але якщо на загальній системі ви не включали вартість відвантажених товарів (виконаних робіт або наданих послуг) у свій дохід, то при надходженні оплати за них на спрощеній системі отриману суму доведеться відобразити в доході єдинника (п. 177.2 ПКУ).

X